szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nelly Furtado da w Szczecinie dwa koncerty. Drugi 4 sierpnia 2013

ESKA MUSIC AWARDS 2013: koncert Nelly Furtado 4 sierpnia 2013

Nelly Furtado wystąpi w Szczecinie także 4 sierpnia 2013! To drugi występ gwiazdy w ramach Eska Music Awards 2013. Dzień wcześniej artystka pojawiła się na gali EMA. Odebrała też jedną ze statuetek. Był to jednak tylko przedsmak atrakcji, które przygotowano na niedzielę.

Tagi: eska music awards, eska music awards 2013, nelly furtado eska music awards 2013, nelly furtado koncert w szczecinie

ESKA MUSIC AWARDS Nelly Furtado główną gwiazdą EMA 2013!

Nelly Furtado w Polsce wystąpi na gali EMA 2013 już 3 sierpnia 2013

fot: BULLS

Nelly Furtado w Polsce! Jest gościem  EMA 2013. Jest to wielkie święto dla polskich fanów piosenkarki. Na koncert Nelly w Szczecinie, jej fani szykują niespodziankę. Tytułowa piosenka z ostatniego albumu Nelly Furtado Spirit Indestructible na pewno wejdzie w skład set listy niedzielnego koncertu. W refrenie, kiedy Nelly wyśpiewuje sekwencję samogłosek, jej fani będą podnosić w górę kartki z literami A, E, I, O, U napisane na kartonach  A3. 

Cały koncert Nelly Furtado zagra 4 sierpnia 2013 na scenie przy Wałach Chrobrego w Szczecinie. Nelly Furtado wystąpi w Szczecinie dwukrotnie - mówi Marcin Bachara, dyrektor marketingu Promotion United Entertainment, firmy odpowiedzialnej za część artystyczną podczas zlotu żaglowców. 3 sierpnia podczas koncertu Eska Music Awards zaśpiewa dwa utwory, a 4 sierpnia będzie główną gwiazdą. Jej koncert poprzedzą dwa polskie supporty, na razie nie zdradzimy jakie - dodał Bachara.

Nelly Furtado jest w czołówce światowego popu. Jej płyty kupiło ponad 20 milionów fanów na całym świecie. Jej największe hity to I'm like a bird i Say it right.

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 04.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ZNAMY nominowanych do ESKA Music Awards
ZNAMY nominowanych do ESKA Music Awards

Znamy nominowanych do ESKA Music Awards ! 26 czerwca w Pałacu Prymasowskim w Warszawie ogłoszono nominacje do ESKA Music Awards 2014. Gala wręczenia nagród odbędzie się 22 sierpnia w Szczecinie i będzie transmitowana ...