szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sukces ESKA MUSIC AWARDS 2013! Zobacz ile osób obejrzało galę!

ESKA MUSIC AWARDS 2013: ponad dwa miliony osób obejrzało galę

ESKA Music Awards wielkim sukcesem! Galę wręczenia nagród obejrzało ponad dwa miliony osób. Najwięcej oglądało transmisja w TVP1 - przed telewizorami usiadło ponad 1,6 miliona telewidzów. Z kolei na Wałach Chrobrego w Szczecinie uczestniczyło w imprezie ponad pół miliona ludzi.

Tagi: eska music awards, eska music awards 2013, eska music awards 2013 ile osób oglądało, ESKA MUSIC AWARDS TRANSMISJA

ESKA MUSIC AWARDS 2013 - zobacz jak bawili się na EMA! Zdjęcia!

ESKA MUSIC AWARDS 2013!

fot: Tomasz Radzik/SE

ESKA Music Awards 2013 hitem! Imprezę obejrzały tłumy. Gwiazdą zabawy była Nelly Furtado, która uhonorowana została statuetką Special Award. W kategorii Najlepsza Artystka zwyciężyła Sylwia Grzeszczak, a w kategorii Najlepszy Artysta – Liber. Ewelina Lisowska otrzymała aż trzy statuetki – w kategorii Najlepszy Debiut, Najlepszy Hit (za piosenkę W stronę słońca) oraz eskaGo Award – Najlepszy Artysta w Sieci. Enej został uznany za Najlepszy Zespół, natomiast płyta LemON zespołu LemON – za Najlepszy Album. W kategorii ESKA TV Award – Najlepsze Video statuetkę otrzymała Margaret za teledysk Thank You Very Much.

Zobacz też: ESKA MUSIC AWARDS 2013 - zobacz kto wygrał Eska Music Awards! >>

Zobacz też: ESKA MUSIC AWARDS 2013: kto wygrał? Zobacz VIDEO! >>

Statuetki ESKA Music Awards wręczali m.in. Blue Cafe, DJ Adamus, Krzysztof „Diablo" Włodarczyk, Beata Chmielowska-Olech, Marcin Bachara, Marcin „Puoteck" Płotnicki, Michał Celeda i Mikołaj Dobrowolski. Imprezę prowadzili didżej Radia Eska Krzysztof „Jankes" Jankowski i aktorka Ada Fijał.

Zobacz też: ESKA MUSIC AWARDS 2013 - zobacz jak bawili się na EMA! Zdjęcia! >>

Producentem ESKA Music Awards jest firma PROMOTOR United Entertainment. Dyrektorem generalnym imprezy jest Marcin Bachara, a dyrektorem produkcji – Bartek Tyrawski. Galę wyreżyserował Konrad Smuga. Na potrzeby imprezy zbudowano gigantyczną scenę o powierzchnię 250 metrów kwadratowych, oraz imponującą scenografię złożoną z 9 ekranów o łącznej powierzchni 300 metrów kwadratowych. Projekt scenografii przygotował Georgios Stylianou a za wykonanie sceny odpowiadał Leszek Malinkiewicz. Wizualizacje przygotował Piotr Szabliński. Za reżyserię światła odpowiadał Artur Szyman.

Zobacz też: Nowa piosenka JULI zaprezentowana na ESKA MUSIC AWARDS 2013 [WIDEO] >>

Zobacz też: ESKA MUSIC AWARDS 2013: Ewelina Lisowska z trzema statuetkami! >>

W czasie nadawania transmisji TVP 1 osiągnęła 16,4 proc. udziału w rynku telewizyjnym w grupie 16-49, co dało jej dwa razy wyższy wynik od średniego udziału stacji w tej samej grupie w lipcu br. Wśród osób w wieku 16-34 mieszkających w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców udział TVP1 w rynku telewizyjnym wzrósł do 17,3 proc. przy średnim udziale w lipcu br. na poziomie 6,4 proc. Był to najlepiej oglądany event muzyczny wakacji. Sponsorem 2013 Eska Music Awards był producent napoju ROKO.

Autor: ko

Zdjęcia: Tomasz Radzik/SE

Publikacja: 06.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...