szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jula - piosenka ŚLAD - premiera na Eska Musci Awards 3 sierpnia 2013

ESKA MUSIC AWARDS 2013: Premiera piosenki Juli ŚLAD 3 sierpnia na EMA 2013 w Szczecinie!

Eska Music Awards 2013 już 3 sierpnia w Szczecinie! Jedną z gwiazd imprezy będzie Jula, która zaśpiewa swoją nową piosenkę Ślad. Oprócz niej na scenie pojawią się m.in. Ewelina Lisowska, LemON, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Honey, Liber i Natalia Szroeder oraz Kreuzberg. Galę EMA 2013 uświetni wystę Nelly Furtado.

Tagi: eska music awards, eska music awards 2013, eska music awards 2013 jula ślad, eska music awards 2013 kto wystąpi, eska music awards jula, eska music awards nominacje

ESKA MUSIC AWARDS 2013: EWA FARNA i EWELINA LISOWSKA zagrają przed NELLY FURTADO 4 sierpnia 2013!

Finał Eska Music Awards 2013 już 3-4 sierpnia w Szczecinie

fot: Eska Music Awards Oficjalny Fanpage Facebook

Podczas gali finałowej Eska Music Awards 2013, która odbędzie się 3 i 4 sierpnia w Szczecinie, ekskluzywną premierę będzie miała nowa piosenka dwukrotnej laureatki nagród EMA Juli. Kawałek nosi tytuł Ślad. Artystka po raz pierwszy zaprezentuje utwór w całości na żywo przed szczecińską publicznością. Pierwszy fragment piosenki Ślad można już posłuchać na Eska.pl.

To jednak nie koniec atrakcji! Impreza Eska Music Awards 2013 to także dobra okazja, by bawić się przy hitach swoich ulubionych wykonawców. Do 2 sierpnia trwa głosowanie na nominowane gwiazdy. Podczas koncertu swoje przeboje zaśpiewają m.in. Ewelina Lisowska, LemON, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Honey, Robert M i Tommy La Verdi, Liber i Natalia Szroeder oraz zespół Kreuzberg.

Główną gwiazdą wieczoru będzie Nelly Furtado. Kanadyjska artystka zaprezentuje się dwukrotnie na scenie Eska Music Awards. 3 sierpnia 2013 zaśpiewa w przerwie między wręczaniem statuetek a 4 sierpnia zagra wielki koncert, prezentując zarówno utwory z ostatniej płyty jak i swoje największe przeboje.

Eska Music Awards 2013 odbędzie się na Wałach Chrobrego w Szczecinie. Transmisję z rozdania nagród będzie można obejrzeć w sobotę, 3 sierpnia 2013 o 21.00 w TVP 1.

Zobacz także: ESKA MUSIC AWARDS 2013: Kto z nominowanych zaśpiewa na scenie?>>>

Zobacz także: ESKA MUSIC AWARDS 2013. Rozdanie nagród 3 sierpnia. Kto jest nominowany?>>>

Autor: JW

Zdjęcia: Eska Music Awards Oficjalny Fanpage Facebook

Publikacja: 30.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ZNAMY nominowanych do ESKA Music Awards
ZNAMY nominowanych do ESKA Music Awards

Znamy nominowanych do ESKA Music Awards ! 26 czerwca w Pałacu Prymasowskim w Warszawie ogłoszono nominacje do ESKA Music Awards 2014. Gala wręczenia nagród odbędzie się 22 sierpnia w Szczecinie i będzie transmitowana ...