szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

ESKA MUSIC AWARDS. Jakie gwiazdy, które zagrają na gali ESKI

ESKA Music Awards zbliża się wielkimi krokami! Wiemy jakie gwiazdy wystąpią na scenie! Nelly Furtado, Ewelina Lisowska, Honorata Honey Skarbek i inni zaśpiewają swoje największe hity! Sprawdź kto pojawi się na scenie ESKA MUSIC AWARDS ?

Tagi: eska musci awards kto wystąpi, eska music awards, eska music awards szczecin, gwiazdy eska music awards, kto wystapi na eska music awards, kto wystąpi na eska music awards

ESKA MUSIC AWARDS 2013: kto wystąpi w Szczecinie? Sprawdź kto pojawi się na gali ESKA MUSIC AWARDS 2013

Margaret, autorka hitu Thank You Very Much i Krzysztof Jankes Jankowski z Radia ESKA

fot: Jacek Ponder

ESKA Music Awards ! Główną gwiazdą imprezy w Szczecinie będzie Nelly Furtado! Na Wałach Chrobrego wystąpią też świetne polskie wokalistki. Wśród nich m.in. Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Honey i Margaret. Wszystkie cztery są nominowane do ESKA Music Awards w kategorii Najlepsza Artystka.

Nelly Furtado na ESKA Music Awards

Autorka takich przebojów jak I'm Like a Bird czy Turn Off the Lights. Pierwszy album wydała w 2000 roku. Okazał się światowym sukcesem. The Spirit Indestructible – najnowszy, piąty album studyjny kanadyjskiej piosenkarki wydany został 14 września 2012 roku. Nelly Furtado wystąpiła już w Polsce 11 lipca 2008 w Poznaniu w ramach obchodzonego tam Roku Klimatu i Środowiska.

Ewelina Lisowska na ESKA Music Awards

W 2011 roku wystąpiła w show telewizji TVN Mam talent. Rok później dotarła do półfinału drugiej części polskiego X Factor. Debiutancki minialbum piosenkarki pojawił się w 2012. Utwór Nieodporny rozum okazał się hitem i podbił polskie listy przebojów. Kolejny album Aero-Plan ukazał się 7 maja 2013 roku. Z utworem W stronę słońca Lisowska wystąpiła na festiwalu TOPtrendy 2013 w Sopocie. Na 50. KFPP w Opolu odebrała Superjedynkę w kategorii SuperArtystka.

Sylwia Grzeszczak na ESKA Music Awards

Piosenkarka jest znana głównie z występów z Liberem. Wzięła udział m.in. w programie Od przedszkola do Opola i w czwartej edycji polskiego Idola. W 2004 roku udało jej się zdobyć pierwsze miejsce w konkursie Drzwi do kariery. W 2006 roku gościnnie wystąpiła na szóstym albumie grupy Ascetoholix, a dwa lata później ukazała się wspólna płyta Sylwii i Libera Ona i On. Wśród hitów wokalistki są m.in.

Honey na ESKA Music Awards

Ta młodziutka wokalistka swoją przygodę z muzyką zaczęła w 2008 roku. Spotkała się z pozytywnymi opiniami i postanowiła rozwijać swój talent. Jej utwory na kanale mySpace przekroczyły ponad milion odsłuchań! Honey dotarła m.in. do finału w konkursie Coke Live Music Fresh Noise 2010 i zajęła trzecie miejsce w Polsce w konkursie Motorolastar 2008/09 gdzie członkami jury byli Wyclef Jean oraz Fergie. Miała okazję supportować koncerty takich gwiazd jak Matt Pokora czy Eddy Wata.

Margaret na ESKA Music Awards

Margaret to Małgosia Jamroży, entuzjastka mody, blogerka modowa i wokalistka. Od małego brała udział w przeróżnych festiwalach dla młodych zdolnych w całej Polsce, na których pokazywała swoje utowry szerszej publiczności. Wreszcie 26 maja 2012 roku wystąpiła na żywo podczas koncertu TRENDY w Sopocie z piosenką Thank you very much. Jej debiutancki singiel ma w sobie wszystko to, co w wokalistce najlepsze – styl, emocje i przesłanie.

Najwięcej nagród EMA w historii dostał zespół Feel, który ma koncie 6 zwycięstw. Tuż za ta grupą jest Sylwia Grzeszczak z 5 nagrodami. Na podium są też Mezo i Ewa Farna, którzy dostali łącznie po 4 wyróżnienia. Ale na gali Eska Music Awards jest też miejsce dla zagranicznych gwiazd. W przeszłości nagrody otrzymały takie sławy jak Lady Gaga i Ke$ha.

Autor: ko

Zdjęcia: Jacek Ponder

Publikacja: 18.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ZNAMY nominowanych do ESKA Music Awards
ZNAMY nominowanych do ESKA Music Awards

Znamy nominowanych do ESKA Music Awards ! 26 czerwca w Pałacu Prymasowskim w Warszawie ogłoszono nominacje do ESKA Music Awards 2014. Gala wręczenia nagród odbędzie się 22 sierpnia w Szczecinie i będzie transmitowana ...