szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

ESKA MUSIC AWARDS: Nelly Furtado główną gwiazdą EMA

Eska Music Awards coraz bliżej! Gwiazdą kolejnej gali rozdania muzycznych nagród Radia ESKA będzie Nelly Furtado! Autorka hitu Say It Right wystąpi w Polsce 3 sierpnia 2013 w Szczecinie podczas EMA.

Tagi: EMA gwiazdy, eska music awards, furtado nelly, gala eski, kto gwiazda EMA, nagrody eski, nelly furtado, nelly furtado tekst, nelly furtado w polsce

ESKA MUSIC AWARDS Nelly Furtado główną gwiazdą EMA 2013!

Nelly Furtado w Polsce wystąpi na gali EMA 2013 już 3 sierpnia 2013

fot: BULLS

Nelly Furtado główną gwiazdą Eska Music Awards! Tym razem rozdanie nagród Radia ESKA odbędzie się 3 sierpnia 2013 w Szczecinie. Jako wisienka na torcie - występ gwiazdy znanej z hitów Say It Right czy I'm Like a Bird!

Eska Music Awards to prawdziwe święto muzyki. Słuchacze ESKI, widzowie ESKA TV i użytkownicy eskaGO wybierają w nim gwiazdy, które zrobiły najwięcej zamieszania na listach przebojów w ciągu minionego roku. Impreza odbywa się cyklicznie od 2002 roku, a statuetka EMA jest jedną z najcenniejszych w polskim show-biznesie.

Największą liczbą nagród EMA może pochwalić się zespół Feel, który ma koncie 6 zwycięstw. Tuż za Piotrem Kupichą i spółką - Sylwia Grzeszczak z 5 nagrodami. Na ostatnim podium rekordzistów Mezo i Ewa Farna, którzy otrzymali po 4 wyróżnienia. Ale na gali Eska Music Awards jest też miejsce dla zagranicznych gwiazd. W przeszłości nagrody otrzymały takie sławy jak Lady Gaga i Ke$ha.

W 2013 roku także powieje wielkim muzycznym światem. Główną gwiazdą gali EMA będzie Nelly Furtado, jedna z najpopularniejszych współczesnych wokalistek na świecie. Nelly ma na koncie ponad 16 milionów sprzedanych płyt, współpracę z wielkimi gwiazdami jak Timbaland, Justin Timberlake czy Elton John, dziesiątki najważniejszych muzycznych nagród - w tym Grammy i 5 nagranych płyt. Na EMA możemy zatem liczyć na prawdziwe show na najwyższym światowym poziomie!

Zobacz: Nelly Furtado & Timbaland - Say It Right:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ZNAMY nominowanych do ESKA Music Awards
ZNAMY nominowanych do ESKA Music Awards

Znamy nominowanych do ESKA Music Awards ! 26 czerwca w Pałacu Prymasowskim w Warszawie ogłoszono nominacje do ESKA Music Awards 2014. Gala wręczenia nagród odbędzie się 22 sierpnia w Szczecinie i będzie transmitowana ...