szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

ESKA MUSIC AWARDS. Nominacje

Poznaliśmy nominowanych do Eska Music Awards. Obyło się bez większych zaskoczeń. Najwięcej szans na statuetki mają Margaret, LemON oraz Ewelina Lisowska. Sprawdź, kto jeszcze otrzymał nominację do Eska Music Awards.

Tagi: ema, EMA gwiazdy, ema kto jest nominowany, ema kto wystąpi, ema nominacje, eska music awards, eska music awards nominacje, nominacje do eska music awards

ESKA MUSIC AWARDS: Rozdanie nagród

Honorata Honey Skarbek na gali ogłoszenia nominacji do ESKA Music Awards

fot: Jacek Ponder

Ewelina Lisowska, LemON i Margaret nominowani do Eska Music Awards. Wspomniani artyści mają najwięcej szans na statuetkę. Kto jeszcze jest nominowany?

W każdej kategorii rywalizacja będzie na pewno bardzo ostra, bowiem stają naprzeciw siebie artyści, którzy odnieśli spory sukces komercyjny i posiadają rzesze fanów. Na początek konkurencja Najlepsza Artystka, w której zmierzą się Honey, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak i Margaret. O ile trzy panie znane już były polskiej publiczności, o tyle Margaret przebojem wkroczyła na polski rynek. Będzie niespodzianka?

Na płytę Dawida Podsiadło czekaliśmy dość długo, ale kiedy krążek się ukazał, nie było już wątpliwości, że mamy do czynienia z jednym z najbardziej interesujących debiutów. Sukces Dawida znalazł również odzwierciedlenie w nominacjach do Eska Music Awards. W kategorii Najlepszy Artysta, jego rywalami będą Robert M, Rafał Brzozowski oraz Liber. O tytuł Najlepszego Zespołu powalczą powracający nową płytą Bracia, Kreuzberg oraz zwycięzcy Must Be The Music - LemON i Enej.

Zobacz: Nelly Furtado główną gwiazdą ESKA Music Awards! >>

W kategorii Debiut Roku zmierzą się ze sobą LemON, Ewelina Lisowska, Natalia Szroeder i Margaret. Jeśli chodzi o Album Roku, tu również nastąpi porównanie krążków grupy LemON LemON i Eweliny Lisowskiej Aero - Plan. Ponadto do stawki dołączyły również albumy Folkhorod Enej i Równonoc. Słowiańska dusza Donatana.

Co zostanie przebojem roku według słuchaczy Eski? W kategorii Hit Roku, szanse na statuetkę mają Enej Tak Smakuje Życie, Ewelina Lisowska W Stronę Słońca, LemON Napraw, Margaret Thank You Much.

Rozstrzygnięcie nastąpi już 3 sierpnia 2013 podczas gali Eska Music Awards w Szczecinie. Główną gwiazdą będzie Nelly Furtado.

Sponsorem Eska Music Awards jest producent napoju ROKO.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Jacek Ponder

Publikacja: 18.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ZNAMY nominowanych do ESKA Music Awards
ZNAMY nominowanych do ESKA Music Awards

Znamy nominowanych do ESKA Music Awards ! 26 czerwca w Pałacu Prymasowskim w Warszawie ogłoszono nominacje do ESKA Music Awards 2014. Gala wręczenia nagród odbędzie się 22 sierpnia w Szczecinie i będzie transmitowana ...