szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Polscy artyści po raz pierwszy są nominowani do Kids' Choice Award. Kto z Polaków zostanie ulubieńcem młodej publiczności.

EWA FARNA, JULA, MROZU i HONORATA HONEY SKARBEK z szansami na amerykańską NAGRODĘ! Kto zostanie Ulubioną Polską Gwiazdą i zdobędzie Kids' Choice Award?

Jula, Ewa Farna, Honey, a może Mrozu? Polscy artyści po raz pierwszy w historii powalczą o statuetkę Kids' Choice Award. Już 23 marca 2013 roku w Galen Center Los Angeles po raz 26 zostaną wręczone nagrody przyznawane przez młodych widzów w dziedzinie filmu, sportu, telewizji i muzyki.

Tagi: ewa farna, ewa farna nominowana do kids' choice award, honey nominowana do kids choice award, honorata honey skarbek, jula, kids' choice award, mrozu, polscy nominowani do kids' choice award

EWA FARNA, JULA, MROZU i HONORATA HONEY SKARBEK z szansami na amerykańską NAGRODĘ! Kto zostanie Ulubioną Polską Gwiazdą i zdobędzie Kids' Choice Award?

Ewa Farna ma szansę na statuetkę Kids' Choice Award 2013

fot: WBF

Utytułowana Ewa Farna, debiutantka Jula, a może Honey i Mrozu? Który polski artysta odbierze Kids' Choice Award? Mimo iż nagroda wręczana będzie już po raz 26., po raz pierwszy w głosowaniu biorą udział również nasze gwiazdy. 23 marca 2013 roku w Los Angeles rozstrzygnięcie i wręczenie statuetek przyznawanych przez młodych widzów w kategoriach: sport, muzyka, telewizja i film. Kto zatem zostanie Ulubioną Polską Gwiazda?

Wśród polskich nominowanych znalazła się m.in. Ewa Farna. Młoda gwiazda szturmem zdobyła zarówno polski, jak i czeski rynek muzyczny. Pochodząca z polskiej rodziny, mieszkającej w czeskim Cieszynie, Farna ma zaledwie 20 lat, a mimo to jej dorobek artystyczny jest już dość bogaty. Farna ma na swoim koncie 6 płyt, i ponad 20 prestiżowych nagród, w tym opolską Superjedynkę za album roku, ale także nagrodę MTV Europe Music Award w kategorii Najlepszy Polski Artysta.

Szansę na statuetkę ma również Jula czyli Julita Fabiszewska, która w krótkim czasie zyskała ogromną popularność. Jej hity Za Każdym Razem i Nie Zatrzymasz Mnie plasowały się bardzo wysoko na listach przebojów, a debiutancka płyta Juli również była jednym z najchętniej kupowanych krążków w Polsce.

Niezmiennie dużą popularnością wśród najmłodszej publiczności cieszy się również Honey, a właściwie Honorata Skarbek. 21-letnia blogerka i wokalistka ma na swym koncie dwa albumy, i przynajmniej dwa przebojowe single. Jest laureatką statuetki Viva Comet 2012.

Ostatnim polskim kandydatem do Kids Choice Award jest Mrozu. Z całej czwórki, niewątpliwie najbardziej doświadczony artysta. Porusza się w stylistyce pop i R&B, a zasłynął singlem Miliony Monet. Sam Mrozu został wybrany debiutantem roku na gali VIVA Comet Awards. Często współpracuje z innymi artystami, np. z Jamalem czy składem Molesta Ewenement.

Galę rozdania nagród Kids’ Choice 2013 poprowadzi Josh Duhamel, znany z serii filmów Transformers. Ceremonia wręczenia statuetek będzie transmitowana w kanale Nickelodeon Polska.

Autor: mkusy

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 18.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Farna była na ostrej diecie! Gwiazda zemdlała!
Ewa Farna była na ostrej diecie! ...

Ewa Farna stosowała już różne diety. Po jednej z nich rano zemdlała! Gwiazda prawie przypłaciła zdrowiem swoją troskę o figurę. Teraz nie zamierza odchudzać się na siłę.