szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Przyznano nagrody Kid's Choice Award. Ewa Farna najpopularniejszą polską artystką wśrod nastoletniej publiczności

EWA FARNA zdobywa KID'S CHOICE AWARD 2013! Farna pokonała HONEY i JULĘ

Ewa Farna zdobywa pierwszą w historii statuetkę Kid's Choice Award. W Galen Center w Los Angeles po raz 26. wręczono nagrody przyznawane przez młodych widzów w dziedzinie filmu, sportu, telewizji i muzyki. Ewa Farna pokonała polskich artystów: Julę, Honey i Mroza.

Tagi: ewa farna, ewa farna kid's choice award, ewa farna kids' choice award, honey nominowana do kids choice award, honorata honey skarbek, jula, kids choice award, kids' choice award, mrozu, nominowani do kids' choice award

EWA FARNA zdobywa KID'S CHOICE AWARD 2013! Farna pokonała HONEY i JULĘ

Ewa Farna zdobyła pierwszą, historyczną statuetkę Kid's Choice Award

fot: WBF

Ewa Farna najpopularniejszą artystką wśród młodej publiczności. Wokalistka zdobyła statuetkę Kid's Choice Award. Nagrody wręczono W Galen Center w Los Angeles już po raz 26. Przypomnijmy, że Kid's Choice Award przyznawane są przez młodych widzów w dziedzinie filmu, sportu, telewizji i muzyki. Farna nie była jedyną nominowaną wśród polskich artystów. Artystka pokonała m.in. Julę, Honoratę Honey Skarbek i Mroza.

Wśród polskich nominowanych znalazła się m.in. Ewa Farna. Młoda gwiazda szturmem zdobyła zarówno polski, jak i czeski rynek muzyczny. Pochodząca z polskiej rodziny, mieszkającej w czeskim Cieszynie, Farna ma zaledwie 20 lat, a mimo to jej dorobek artystyczny jest już dość bogaty. Farna ma na swoim koncie 6 płyt, i ponad 20 prestiżowych nagród, w tym opolską Superjedynkę za album roku, ale także nagrodę MTV Europe Music Award w kategorii Najlepszy Polski Artysta. Teraz jako pierwsza polska artystka może się poszczycić statuetką Kid's Choice Award.

Niestety Ewa Farna nie mogła odebrać nagrody osobiście, ponieważ jest obecnie jurorką czeskiej edycji Idola i musi być podczas emisji programu na żywo. Ceremonię wręczenia statuetek można było oglądać na kanale Nickelodeon Polska. Ewie Farnej gratulujemy!


Autor: mkusy

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 24.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Farna była na ostrej diecie! Gwiazda zemdlała!
Ewa Farna była na ostrej diecie! ...

Ewa Farna stosowała już różne diety. Po jednej z nich rano zemdlała! Gwiazda prawie przypłaciła zdrowiem swoją troskę o figurę. Teraz nie zamierza odchudzać się na siłę.