szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kolejny sukces Eweliny Lisowskiej

EWELINA LISOWSKA i AERO-PLAN wśród najlepiej sprzedających się płyt w Polsce!

Ewelina Lisowska może pochwalić się kolejnym sukcesem. Jej najnowsza płyta Aero-plan zadebiutowała na liście OLiS - zestawieniu najczęściej kupowanych płyt w Polsce. Krążek Eweliny zajął od razu dziesiąte miejsce!

Tagi: ewelina lisowska, ewelina lisowska 2013, ewelina lisowska aeroplan, ewelina lisowska ewelina lisowska, ewelina lisowska olis, ewelina lisowska toptrendy 2013, eweliny lisowskiej, gwiazdka eweliny lisowskiej, stronę słońca, w strone slonca ewelina lisowska

EWELINA LISOWSKA i AERO-PLAN wśród najlepiej sprzedających się płyt w Polsce!

Aero-plan Eweliny Lisowskiej miał premierę w maju 2013

fot: Facebook, WBF

Ewelina Lisowska może otwierać szampana. Hity W Stronę Słońca i Jutra Nie Będzie zrobiły swoje. Polacy pokochali muzykę młodej artystki i ruszyli po jej najnowszy album Aero-plan do sklepów. Krążek z marszu trafił na listę najczęściej kupowanych w Polsce. Właśnie zadebiutował na liście OLiS na dziesiątym miejscu!

Tym samym, Lisowska wyprzedziła takie sławy jak Justin Timberlake, Michael Buble czy Kamil Bednarek. Zatem jak na debiut na OLiSie, 10 miejsce to bardzo obiecujący początek. Ewelina może spać spokojnie o dalszą sprzedaż Aero-planu. Utwór Jutra Nie Będzie już wkrótce najpewniej będzie najczęściej graną w polskich stacjach radiowych. Ewelina niebawem zaśpiewa też na festiwalu Sopot TOPTrendy 2013 i powalczy w aż 3 kategoriach podczas festiwalu w Opolu.

Trzymamy kciuki!

Zobacz: Ewelina Lisowska - Jutra Nie Będzie:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: Facebook WBF

Publikacja: 17.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również