szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Popularna wokalistka

EWELINA LISOWSKA na okładce magazynu JOY!

Ewelina Lisowska w najnowszym numerze magazynu Joy. Młoda wokalistka wystąpiła na okładce, a w środku najnowszego numeru, opowiada o swoich muzycznych inspiracjach. Oprócz Lisowskiej, przeczytamy również o Oldze Bołądź i Łukaszu Jakóbiaku.

Tagi: ewelina lisowska, ewelina lisowska 2013, ewelina lisowska joy, ewelina lisowska na okładce joy'a, ewelina lisowska w joy'u, ewelina lisowska w magazynie joy, joy sierpień 2013

EWELINA LISOWSKA na okładce magazynu JOY!

Ewelina Lisowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek

fot: Materiały Prasowe

Ewelina Lisowska na okładce magazynu Joy. Najnowszy numer z Eweliną Lisowską ukaże się w sierpniu. Pismo przeszło również metamorfozę. W numerze również wywiad z Łukaszem Jakóbiakiem.

Według zapowiedzi redakcji, w piśmie znajdzie się więcej tematów związanych z pielęgnacją urody. Modowe trendy, sesje zdjęciowe oraz wywiady z gwiazdami. W najnowszym numerze Joy znajdzie się również więcej tematów związanych z gwiazdami. Ewelina Lisowska opowie o swoich inspiracjach muzycznych, a Łukasz Jakóbiak zaprezentuje się od strony prywatnej. Ponadto w numerze Alexander Skarsgard i Ryan Reynolds.

Warto przypomnieć, że Ewelina Lisowska jest nominowana w kilku kategoriach do Eska Music Awards 2013. Niewykluczone, że sierpień będzie należał do autorki Nieodpornego Rozumu. Rozdanie Eska Music Awards 2013 już 3-4 sierpnia 2013.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 20.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również