szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewelina Lisowska wraca z drugą płytą! Album Aero-Plan już w maju!

Ewelina Lisowska: nowa płyta już za chwilę!

Premiera nowej płyty Eweliny Lisowskiej odbędzie się 7 maja 2013, jednak singiel promujący album Jutra Nie Będzie usłyszymy już wkrótce! Dowiedz się więcej o najbardziej oczekiwanej muzycznej premierze roku!

Tagi: ewelina lisowska, ewelina lisowska aero-plan, ewelina lisowska aeroplan, ewelina lisowska jutra nie będzie, ewelina lisowska nowa piosenka, ewelina lisowska nowa płyta, ewelina lisowska nowy album, premiera płyty eweliny lisowskiej

Ewelina Lisowska: nowa płyta już za chwilę!

Ewelina Lisowska podczas koncertu

fot: WBF

Nowa płyta Eweliny Lisowskiej, zatytułowana Aero-Plan, trafi do sklepów 7 maja 2013. Na krążku znajdzie się 11 nowych utworów, z których pierwszy Jutra nie będzie usłyszymy na antenie Radia ESKA już 26 kwietnia 2013.

W sierpniu 2012 roku Ewelina Lisowska wydała minialbum, który rozpoczął serię sukcesów niepowtórzonych wcześniej przez żadnego uczestnika muzycznego talent show. Znana dzięki programowi X Factor wokalistka podbiła rozgłośnie radiowe singlami Nieodporny rozum oraz W Stronę Słońca. Liczba wyświetleń jej teledysków również przewyższyła najśmielsze oczekiwania.

Artystka błyskawicznie zajęła ważne miejsce w polskiej muzyce rozrywkowej. Potwierdzają to nominacje do nagrody Superjedynki 2013, które Ewelina otrzymała w kategoriach Superprzebój i Superartystka.

Zobacz Ewelinę Lisowską w redakcji Glamki.pl! >>

Ubierz się jak Ewelina Lisowska! >>

Posłuchaj wielkiego hitu Eweliny Lisowskiej W Stronę Słońca!
Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!


Autor: monroe

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 17.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również