szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewelina Lisowska, autorka hitu Nieodporny rozum, udzialiła wywiadu portalowi Glamki.pl

Ewelina Lisowska maluje sobie słynną gwiazdkę na policzku [WIDEO!] Plus wywiad z artystką

Ewelina Lisowska, uczestniczka X Factora, podbiła Polskę singlem Nieodporny rozum. Ewelina, wschodząca gwiazda, jest w realu normalną fajną dziewczyną. Wiemy, bo odwiedziła redakcję Glamki.pl, by udzielić nam bardzo kobiecego wywiadu i... pokazać, jak (i czym) szybko zrobić gwiazdkę na policzku :)

Tagi: ewelina gwiazdka, ewelina lisowska, ewelina lisowska karolina gorczyca, ewelina lisowska nieodporny rozum, ewelina lisowska płyta, ewelina lisowska tatuaż, ewelina lisowska xfactor

Ewelina Lisowska pokazuje, jak robi sobie słynną gwiazdkę na policzku [WIDEO!] Plus wywiad z artystką

fot: monroe

Na początku sierpnia 2012 roku do sklepów trafiła solowa płyta Eweliny Lisowskiej, zatytułowana po prostu Ewelina Lisowska. EP-ka składa się jedynie z sześciu piosenek (w tym pięciu wykonywanych po angielsku!) i jest jedynie przedsmakiem płyty, nad którą obecnie pracuje wokalistka.

Nieodporny rozum, debiutancki singiel Eweliny Lisowskiej, stał się muzycznym hitem wakacji 2012. Dzisiaj liczba jego odsłoń w serwisie YouTube wynosi prawie 4 miliony, a codziennie słucha go ponad 100.000 osób!

Tymczasem Ewelina Lisowska nadal mieszka w swojej rodzinnej miejscowości - Cerekwica pod Wrocławiem, na co dzień studiuje filologię angielską i ciągle liczy się ze zdaniem swojej babci :). Wokalistka opowiedziała redakcji Glamki.pl, skąd wziął się pomysł na czarną gwiazdkę na policzku - jej znak rozpoznawczy, przyznała się też, z którym  z uczestników programu X Factor nadal się przyjaźni oraz co denerwuje ją w byciu sławną. Poza tym pokazała nam zawartość swojej torebki i zdradziła bez jakich kosmetyków nie może się obejść.

Niżej krótki wywiad z Eweliną plus instruktaż - jak namalować gwiazdkę na policzku. Więcej o artystce wkrótce na Glamki.pl.
Autor: monroePin Up

Zdjęcia: monroe

Publikacja: 30.10.2012, Aktualizacja:

Zobacz również