szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Premiera nowego singla Eweliny Lisowskiej

EWELINA LISOWSKA: W STRONĘ SŁOŃCA. Premiera nowego singla. Posłuchaj następcy hitu NIEODPORNY ROZUM!

Nowy singiel Eweliny Lisowskiej - W stronę słońca już 10.12.2012 r. Premiera nowego utworu autorki hitu Nieodporny rozum w Gorącej 20 Radia Eska. Posłuchaj już teraz fragmentu nowego singla Eweliny Lisowskiej!

Tagi: ewelina lisowska, ewelina lisowska mp3, ewelina lisowska nieodporny rozum, ewelina lisowska płyta, ewelina lisowska teledysk, lisowska radio eska, lisowska x factor, nowy singiel ewelina lisowska, w strone slonca, w strone slonca ewelina lisowska

EWELINA LISOWSKA: W STRONĘ SŁOŃCA. Premiera nowego singla w Radiu Eska. Posłuchaj następcy hitu NIEODPORNY ROZUM!

Premiera debiutanckiej płyty Eweliny Lisowskiej już na początku 2013 roku.

fot: HQT Music

Nieodporny rozum to jeden z największych hitów 2012 roku. Ewelina Lisowska nie zwalnia tempa i powraca z kolejnym potencjalnym przebojem. Utwór W stronę słońca pojawi się premierowo 10 grudnia 2012 r. po 18:00 w Gorącej 20 Radia Eska.

Fragment nowego utworu już do posłuchania na Eska.pl - POSŁUCHAJ >>

Gwiazda pojawi się w poniedziałek 10.12.2012 o 16:00 na specjalnym czacie na stronie www.wstroneslonca.net, gdzie będzie odpowiadać na pytania fanów.

Tego samego dnia o 18:00 odbędzie się także premiera teledysku do piosenki na oficjalnym profilu YouTube Eweliny Lisowskiej. Zarówno nowe nagranie W stronę słońca jak i jej pierwszy hit znajdą się na debiutanckiej płycie Lisowskiej. Premiera planowana jest na styczeń 2013 roku.

Zobacz: Ewelina Lisowska - wywiad serwisu Glamki.pl z artystką >>

Autor: SuDeK

Zdjęcia: HQT Music

Publikacja: 10.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również