szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

EXCLUSIVE: Ewelina z Warsaw Shore o muzyce, modzie i dietach [WIDEO]

Ewelina z Warsaw Shore w wywiadzie udzielonym Glamkom opowiedziała o swoich muzycznych planach, zdradziła, czy marzy o tym, by stać się ikoną mody oraz wyjaśniła, jak udało jej się schudnąć. Ponadto, Ewelina Kubiak opowiedziała o miłych sygnałach, które dostaje od fanów i wyjaśniła, jak ich motywuje do pracy nad sobą.

Tagi: ewelina warsaw shore, ewelina z warsaw shore

EXCLUSIVE: Ewelina z Warsaw Shore o muzyce, modzie i dietach [WIDEO]

EXCLUSIVE: Ewelina z Warsaw Shore w rozmowie z naszą redaktorką opowiedziała o muzyce, modzie i dietach.

fot: Facebook, Glamki.pl

CZYTAJ TAKŻE: EXCLUSIVE: Ewelina z Warsaw Shore o 2. sezonie programu: Chciałam się dobrze bawić! [WIDEO]

Do sieci właśnie trafił teledysk do pierwszej piosenki Eweliny z Warsaw Shore, która przyjęła pseudonim artystyczny ewelONA. Ewelina Kubiak swój pierwszy kawałek stworzyła we współpracy z Tomkiem Lubertem, odpowiedzialnym m.in. na wypromowanie Dody. Kilka dni przed premierą utworu i klipu do niego Ewelina z Warsaw Shore udzieliła wywiadu naszej redaktorce, w którym opowiedziała o swoich muzycznych planach, modowych inspiracjach i fanach, których motywuje do pracy nad sobą.
CZYTAJ TAKŻE: MAMY TELEDYSK EWELINY Z WARSAW SHORE - LATO MOJA MIŁOŚĆ! BĘDZIE HIT LATA?

- Póki co chciałabym iść w stronę muzyki. Czas pokaże, czy to będzie jeden song, czy to będzie cała płyta. Bardzo podziwiam Cher Lloyd za to, jaką muzykę tworzy i jest dla mnie inspiracją. Bardzo chciałabym zaśpiewać z nią w duecie. Na razie robię to, co lubię, nie myślałam o żadnych nagrodach czy żeby wystąpić w Opolu. Po prostu chciałabym, żeby ludziom podobało się to, co robię i w jakiś sposób potrafili to docenić.

Czy moda jest kolejnym kierunkiem, w którym Ewelina z Warsaw Shore chciałaby podążać? Coraz częściej na jej profilu na Facebooku pojawiają się zdjęcia ciekawych stylizacji, które udowadniają, że dziewczyna mogłaby dołączyć do świata trendsetterek i fashionistek.

CZYTAJ TAKŻE: Making of: Teledysk do piosenki "Lato" Eweliny z Warsaw Shore [WIDEO] >>>

- Kiedyś myślałam o stworzeniu linii ubrań dla niskich dziewczyn. Ale to było w sumie chwilowe. Bardzo często dostaję pytania o to, gdzie coś kupiłam to czy tamto, że ubieram się najlepiej ze wszystkich dziewczyn w ekipie. Nie ukrywam, bardzo lubię ubrania, modę, interesuję się tym, ale czy to jest to, z czym wiązałabym jakieś swoje większe aspiracje. Raczej nie - wyjaśniała w rozmowie z Glamkami Ewelina z Warsaw Shore.

CZYTAJ TAKŻE: EXCLUSIVE: PAWEŁ I EWELINA Z WARSAW SHORE JADĄ RAZEM NA WAKACJE DO WŁOCH! [WIDEO]

Ponadto, gwiazda Warsaw Shore zdradziła, że od czasu, gdy przeszła na dietę, dostaje dużo sygnałów od fanów, zainspirowanych jej postawą. - Dostaję pełno takich wiadomości, że jestem inspiracją dla tych ludzi, że widząc moją przemianę oni sami chcą się zmienić i nieraz po prostu piszą do mnie: Ewelina, zmotywuj mnie! To jest naprawdę strasznie miłe! Piszę im, co było motywacją dla mnie. Tak naprawdę to, czy się zmienią, to kwestia czasu. Później będą czuły się lepiej ze swoim wyglądem tak jak ja teraz.

Obejrzyjcie wywiad i dowiedzcie się więcej na temat Eweliny z Warsaw Shore!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI I PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Zdjęcia: Glamki.pl Facebook

Publikacja: 24.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również