szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak dojechać na Festiwal w Opolu?

OPOLE 2013: jak dojechać na festiwal do Opola? Sprawdź dojazd na festiwal

Wybierasz się na Festiwal w Opolu? Sprawdź jak dojechać do Opola! Mamy dla ciebie przydatne wskazówki. Zobacz, którą trasę wybrać, żeby dojechać najszybciej i najbezpieczniej. Dzięki nam oszczędzisz swój czas!

Tagi: dojazd na festiwal w opolu, festiwal opole, festiwal opole 2013, festiwal w Opolu 2013, Opole 2013, opole 2013 bilety, opole 2013 dojazd, opole 2013 gdzie kupić bilety, opole 2013 jak dojechać, opole 2013 kiedy, opole festiwal

FESTIWAL W OPOLU - jak dojechać do Opola? Jaką trasę wybrać? Sprawdź dojazd na festiwal w Opolu! Wybraliśmy najlepsze trasy do Opola!

Sprawdziliśmy jak najszybciej dojechać do Opola

fot: .facebook.com/MiastoOpole?fref=ts

Kolejny Festiwal w Opolu od 14 do 16 czerwca 2013. To wyjątkowa szansa, żeby zobaczyć polskich artystów i usłyszeć ich przeboje. Kto wybiera się na miejsce, powinien dokładnie zaplanować trasę. Którą drogę najlepiej wybrać?

Z południa

Opole leży między Wrocławiem i Katowicami. Z obu miast najlepiej dojechać tam autostradą A4. Trzeba jednak pamiętać, że niektóre odcinki tej trasy są płatne. Jeśli do Opola jedziesz np. z Rybnika, najpierw przejedź odcinek autostrady A1, a po kilkudziesięciu kilometrach zjedź na autostradę A4 w stronę Wrocławia. Do Opola A4 dojadą też mieszkańcy Małopolski i Podkarpacia. Autostrada to najlepsze rozwiązanie dla mieszkańców Tarnowa, Krakowa czy Rzeszowa.

Z zachodu

Do Opola z Poznania autostradą nie dojedziesz, a przynajmniej nie od początku. Najpierw czeka cię podróż krajową piątką do Wrocławia, a dopiero potem trasą A4 w stronę Krakowa. Szczecinianie mogą z kolei wybrać drogę autostradę przez Niemcy, żeby włączyć się do polskiego ruchu na wysokości Legnicy, a dalej już prosta droga do Wrocławia.

Z północy i wschodu

Mieszkańcy Białegostoku jadąc do Opola, muszą przejechać przez Warszawę i dalej tzw. gierkówką w stronę Katowic i potem wjechać dopiero na A4 do Opola. Kto wybeira się na festiwal z Pomorza, od razu powinien wybrać autostradę A1 w stronę Łodzi i dalej jechać trasą szybkiego ruchu do Katowic. Stamtąd do Opola prowadzi A4.

Opole jest też połączone z większymi polskimi miastami komunikacją kolejową. Na festiwal dojedziesz więc pociągiem z każdego punktu Polski.

Autor: ko

Zdjęcia: .facebook.com/MiastoOpole?fref=ts

Publikacja: 08.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
CZESŁAW MOZIL w opałach! TVP pozywa muzyka za szkalowanie festiwalu w Opolu 2013
CZESŁAW MOZIL w opałach! TVP pozywa ...

TVP pozwie Czesława Mozila, za słowa pod adresem organizatorów festiwalu w Opolu 2013. Mozil zarzucił organizatorom opóźnienia, brak profesjonalizmu oraz zasugerował, że w kulisach miało miejsce pijaństwo. TVP odpiera zarzuty i chce ...

OPOLE 2013: Gala Jubileuszowa z okazji 50-lecia Festiwalu w Opolu!
OPOLE 2013: Gala Jubileuszowa z okazji ...

Niedzielna Gala Jubileuszowa festiwalu Opole 2013 była koncertem wspomnień. W jego trakcie zobaczyliśmy artystów takich jak: Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak, Stan Borys, Alicja Majewska czy Jerzy Połomski oraz usłyszeliśmy przeboje Tyle słońca ...