szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Relacja z planu teledysku TWOJE ŻYCIE Filipa Mettlera

FILIP METTLER. Relacja z planu teledysku TWOJE ŻYCIE

Byliśmy na planie teledysku Filipa Mettlera! Jak wyglądał plan teledysku Twoje Życie? Gdzie odbyły się zdjęcia? Zapraszamy na relację z planu debiutanckiego klipu finalisty X Factor.

Tagi: aleksandra antas top model, filip mettler, filip mettler ola antas, filip mettler plan teledysku, filip mettler teledysk, filip mettler xfactor, filip mettler z modelką, filip mettler zespół, ola antas top model

FILIP METTLER. Byliśmy na planie teledysku!

fot: www.tomaszzybert.pl

Byliśmy na planie teledysku Filipa Mettlera. Do jakiej piosenki Filip nagrał teledysk? Jaka była jego koncepcja? Dlaczego Filip zdecydowała się na właśnie taką piosenkę? W co był ubrany Mettler i modelka?

Filip Mettler, finalista X Factor, szykuje się do wkroczenia na polski rynek muzyczny. Wczoraj, 3 października 2013 roku, odbyły się zdjęcia do jego pierwszego teledysku. Debiutanckim singlem Mettlera została piosenka Twoje Życie.

- Piosenka mówi o tym, żeby spełniać swoje marzenia, realizować się w życiu, nie patrzeć na to co ktoś nam narzuca, tylko spełniać się w tym, w czym jesteśmy najlepsi i przy czym jesteśmy szczęśliwi. Jest wszystkim tym, o czym mówiłem podczas swojego udział w X Factor. - powiedział piosenkarz. - Myślę, że ten singiel jest idealną puentą ostatniego pół roku i  bardzo się cieszę, że będzie on moim debiutem. - dodaje Mettler.

W teledysku oprócz młodego wokalisty, możemy zobaczyć jego zespół oraz uczestniczkę ostatniej edycji Top Model - Aleksandrę Antas. - Bardzo polubiłam Filipa, nie jest jak inne wschodzące gwiazdy. To bardzo przyjazny chłopak, który tworzy fajną muzykę. Praca z nim to sama przyjemność. - wyznała modelka na planie teledysku.

W klipie obserwujemy próby Filipa z zespołem, przeplatane ujęciami z sesji zdjęciowej Oli. W finałowej scenie para spotyka się w pięknej, nocnej scenerii. Aleksandra rzuca się Filipowi na szyję, a ten unosi ją kręcąc się z radości.

Na planie Filip miał na sobie marynarkę oraz spodnie Anatomy of Change, a także kurtkę z kapturem Zary. W początkowych ujęciach możemy zobaczyć Olę w sukience oraz płaszczu Guess. Modelka w kolejnych scenach ma na sobie płaszcz oraz szalik marki H&M, a także szpilki Lasocki. Za makijaż odpowiadał Daniel Sobieśniewski (Kobo Professional), a fryzurami zajęło się Atelier Kajetana Góry.

Premiera teledysku do piosenki Twoje Życie w połowie października 2013.

poprzedni
nastepny
131003.183434.000 (5)
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: kobi

Zdjęcia: www.tomaszzybert.pl

Publikacja: 04.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
FILIP METTLER zdradza, jakie kobiety mu się podobają!
FILIP METTLER zdradza, jakie kobiety mu ...

Filip Mettler zdradził nam, jakie kobiety mu się podobają i jak powinna wyglądać jego żona! Dowiedz się, jaki jest kobiecy ideał Filipa Mettlera! Czy dla młodego wokalisty liczy się szczupła sylwetka? Która ...

FILIP METTLER z X FACTORA 3, gwiazdą Projektu Plaża 2013 TVN. Galeria
FILIP METTLER z X FACTORA 3, ...

Filip Mettler, uczestnik show X Factor 3 zaśpiewał w Szczecinku. Wokalista zaprezentował się publiczności w ramach Projektu Plaża 2013 TVN. Gdzie teraz można zobaczyć i posłuchać Filipa Mettlera? Koncert w Siedlcach już ...