szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Filip Mettler: rozmowa przed pierwszym finałowym koncertem X Factor

Filip Mettler śpiewa specjalnie dla czytelniczek Glamki.pl!

Filip Mettler to najmłodszy wokalista trzeciej edycji programu X Factor, jednak jego talent dorównuje doświadczonym artystom. Podczas swojego pierwszego przesłuchania, zachwycił jurorów wykonaniem Hometown Glory Adele. Posłuchaj jaki utwór Filip zaśpiewał dla nas!

Tagi: filip mettler, filip mettler adele, filip mettler facebook, filip mettler tvn, filip mettler wikipedia, filip mettler występ, filip mettler x factor, filip mettler youtube, x factor, x factor 2013, x factor 3, x factor finał, x factor polska

Filip Mettler śpiewa specjalnie dla czytelniczek Glamki.pl!

Filip Mettler w programie X Factor

fot: WBF

Filip Mettler uważany jest za faworyta tegorocznej edycji X Factor. Jego covery Hometown Glory Adele, I Am Still Standing Eltona Johna, At Last Etty James czy ostatni When I was Your Man Bruno Marsa, dowodzą, że Filip potrafi zdziałać swoim głosem cuda.

Wydaje mi się, że on sam zaskoczony jest czasami dźwiękiem, który właśnie z siebie wydobył - mówi o wokaliście Kuba Wojewódzki.

Filip rozpoczął swoją przygodę ze śpiewem zupełnie przypadkowo, co jednak nie oznacza, że nie wiązał swojego życia z muzyką. Przez wiele lat uczył się żmudnej gry na skrzypcach w szkołach muzycznych.

Zagłosuj na swojego ulubionego uczestnika programu X Factor! >>

Kilka dni przed pierwszym finałowym koncertem w programie X Factor, Filip Mettler odwiedził nas w redakcji Glamki.pl. Artysta wyznał, co zadecydowało o decyzji, że nie zostanie jednak sławnym skrzypkiem, zdradził, dlaczego data finału programu nie jest dla niego wyjątkowo pomyślna oraz... zaśpiewał!

Zobacz cały wywiad z Filipem Mettlerem!
Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: monroe

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 15.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...