szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Powstaje ścieżka dźwiękowa do 50 Twarzy Greya

FILM 50 TWARZY GREYA: JESSIE J pracuje nad ścieżką dźwiękową do filmu?

50 Twarzy Greya. Jeszcze nigdy żaden film, nie był obwarowany tak wielką tajemnicą. Premiera w sierpniu 2014 roku, ale poza tym produkcja nie zdradza żadnych szczegółów. Prawie żadnych, bo niewykluczone, że nad muzyką do filmu pracuje brytyjska artystka Jessie J.

Tagi: 50 shades of greya, 50 twarzy greya, 50 Twarzy Greya Jessie J, 50 twarzy greya obsada, 50 Twarzy greya ścieżka dźwiękowa, E.L. James, film 50 twarzy greya, filmy 2013, kino, muzyka do 50 twarzy greya, obsada 50 twarzy greya, pięćdziesiąt twarzy greya

FILM 50 TWARZY GREYA: JESSIE J pracuje nad ścieżką dźwiękową do filmu?

Czy Jessie J napisze piosenkę do 50 Twarzy Greya?

fot: BULLS

50 Twarzy Greya zabrzmi muzyką Jessie J? Wygląda na to, że brytyjska artystka pracuje nad soundtrackiem do najbardziej oczekiwanej produkcji sezonu. Premiera w sierpniu 2014 roku.

Zobacz: Premiera filmu 50 Twarzy Greya 1. sierpnia 2014! >>

O ile w przypadku obsady głównych ról, Christiana Greya i Anastasii Steele, produkcja milczy, o tyle w przypadku tzw. pobocznych działań nie zaprzecza. Wszystko wskazuje na to, że nad piosenkami do filmu pracuje autorka przeboju Price Tag, Brytyjka Jessie J.

Zobacz: Kiedy polska premiera filmu 50 Twarzy Greya? >>

Mogłabym napisać piosenkę do 50 Twarzy Greya, dlaczego nie, kto wie? - skomentowała Jessie J w wywiadzie dla Daily Star. - Prawdę mówiąc śpiewając teraz Price Tag czuję się nieco dziecinnie. Mam już 25 lat. Chciałabym śpiewać o tym czym teraz żyję - dodała wokalistka. Czy Jessie J wystarczy inspiracji by stworzyć tylko jedną piosenkę czy cały soundtrack do 50 Twarzy Greya, przekonamy się wkrótce. A wy jak myślicie?

Zobacz: Jessie J - Price Tag
Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 01.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również