szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Grzegorz Hyży: rozmowa przed pierwszym finałowym koncertem

Grzegorz Hyży o kulisach X FACTOR i nie tylko! [wywiad video!]

Grzegorz Hyży. To dla niego X Factor oglądają setki tysięcy widzów. Utalentowany wokalista, którego liczba fanów rośnie w nieprawdopodobnym tempie, odwiedził naszą redakcję tuż przed pierwszym finałowym koncertem. Co zdradził nam Grzegorz Hyży?

Tagi: grzegorz hyży band, grzegorz hyży koncert, grzegorz hyży pub, grzegorz hyży występ, grzegorz hyży wywiad, grzegorz hyży youtube, grzegorz hyży-wikipedia, grzegorz maja hyży, maja hyży, x factor, x factor 2013, x factor 3, x factor finał, x factor polska

Grzegorz Hyży o kulisach X FACTOR i nie tylko!

Grzegorz Hyży na scenie X Factor

fot: WBF

Grzegorz Hyży to zdecydowanie jeden z najbardziej utalentowanych uczestników trzeciej edycji programu X Factor. Jego wykonanie utworów Use Somebody zespołu Kings Of Leon, Wonderwall Oasis czy I Don't Wanna Miss a Thing Aerosmith, należy do najlepszych w historii polskiej edycji muzycznego show.

Pochodzący z Gniezna artysta, którego przygoda ze śpiewaniem zaczęła się przypadkowo na jam session w Poznaniu, twierdzi dzisiaj, że urodził się na scenie. Udowodnił to po raz kolejny podczas pierwszego koncertu finałowego X Factor. Mimo że Grzesiek słucha na co dzień blues'a i soul'u, jego cover popowego hitu Troublemaker Olly'ego Murs, brzmiał świetnie.

Zagłosuj na swojego ulubionego uczestnika X Factor! >>

Tuż przed sobotnim występem, Grzegorz Hyży odwiedził redakcję Glamki.pl. Wokalista zdradził nam, co najbardziej cieszy go w popularności związanej z X Factor, co myśli o swoim mentorze Czesławie Mozilu oraz co dzieje się z jego uroczymi bliźniakami Wiktorem i Alexandrem w tym szalonym dla niego i Mai czasie.

Zobacz naszą rozmowę z Grzegorzem Hyży!
Autor: monroe

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 14.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...