szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Koncert Justina Bieber w Polsce: jak wypadł support Honoraty Honey Skarbek?

Honorata Honey Skarbek i Justin Bieber na jednej scenie!

Honorata Skarbek zagrała support przed koncertem Justina Biebera w Łodzi 25 marca 2013. Jak oceniono występ Honey? Czy wokalistka poznała Justina Biebera?

Tagi: Honey, honey justin bieber, honey support, Honorata Skarbek, honorata skarbek justin bieber, honorata skarbek support, justin bieber, justin bieber koncert w polsce, justin bieber łódź, koncert Justina Biebera

Honorata Honey Skarbek i Justin Bieber na jednej scenie!

Honey podczas koncertu Justina Biebera w Polsce

fot: Honorata Honey Skarbek (oficjalny fanpage)

Honorata Skarbek o tym, że wystąpi jako support przed koncertem Biebera w Łodzi, dowiedziała się na lotnisku w Teneryfie, trzy dni przed jedynym koncertem wokalisty w Polsce. Wzruszona poinformowała na swoim oficjalnym fanpage'u facebookowym:

BELIEVE & NEVER SAY NEVER. Brak mi słów (...) Cały dzień łzy szczęścia. Jestem jedynym lokalnym supportem na trasie koncertowej jednej z największych gwiazd popkultury w XXI w. Dziękuję za moje życie. Od zera do tego momentu... IMPOSSIBLE IS NOTHING- pamiętajcie.

Honey rozpoczęła swój występ 25 marca około godziny 19.00. Prawdopodbnie nigdy jeszcze nie śpiewała dla tak wielkiego tłumu. Support Honoraty Skarbek trwał 30 minut - wokalistka wykonała w tym czasie swoje największe przeboje: Sabotaż, Runaway, najnowszy singiel Nie Powiem Jak, No One, Lalalalove, Wings Up oraz Insomnia.

Zobacz wywiad wideo z Honoratą Skarbek! >>

Mimo że opinie na temat występu Honey przed koncertem Justina Biebera są podzielone, piosenkarka zdaje się być bardzo ustaysfakcjonowana swoim dokonaniem. WE DID IT!! - napisała na Facebooku - Dziękuję wszystkim zaangażowanym w realizację tego suupportu w zaledwie 2 dni! Dziękuję Beliebers za szał, krzyk i pisk! Kocham Was, my family ♥ NEVER SAY NEVER & BELIEVE. Było CUDOWNIE. Muzyka, scena, koncerty, fani to całe moje życie...

Nie wiadomo jeszcze czy Honey miała  "zaszczyt" poznać Justina Biebera osobiście.

Autor: monroe

Zdjęcia: Honorata Honey Skarbek (oficjalny fanpage)

Publikacja: 26.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Honey nie ma miejsca na darmowe ubrania: Mieszkam na 20 metrach kwadratowych!
Honey nie ma miejsca na darmowe ...

Honorata Skarbek ma problem - jej ubrania nie mieszczą się w mieszkaniu! Gwiazda pożaliła się, że mieszka w ciasnej kawalerce. Na szczęście niedługo to się zmieni - Honey właśnie buduje wielki dom.

Honey wystąpi w Tańcu z gwiazdami?!
Honey wystąpi w Tańcu z gwiazdami?!

Honorata Honey Skarbek wystąpi w programie Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami? Wiele wskazuje na to, że już we wrześniu zobaczymy piosenkarkę na parkiecie w tanecznym show Polsatu!

Honey pochwaliła się mamą! Podobne?
Honey pochwaliła się mamą! Podobne?

Honey pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swoją mamą! Obie panie są bardzo podobne i mają niemal identyczną fryzurę. Zobacz, jak wygląda mama Honoraty Skarbek!