szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Honorata Skarbek Honey zaprezentowała nowy teledysk

HONORATA SKARBEK HONEY: Jest nowy teledysk!

Honorata Skrabek Honey zaprezentowała nowy teledysk. Powstał klip do piosenki Insomnia. Długo wyczekiwany teledysk Insomnia miał premierę w EskaTV. Utwór jest drugim singlem z ostatniej płyty Milion Honoraty Skarbek Honey.

Tagi: Honey, honorata honey skarbek, Honorata Skarbek, honorata skarbek honey nowy teledysk, honorata skarbek insomnia, honorata skarbek nowy singiel, insomnia honey

HONORATA SKARBEK HONEY: Jest nowy teledysk!

Honorata Skarbek Honey jest autorką scenariusza i stylizacji w klipie do Insomnii

fot: Materiały Prasowe

Honorata Skarbek Honey zaprezentowała nowy teledysk. Obrazek powstał do piosenki Insomnia. To drugi singiel z ostatniego albumu gwiazdy Million.

Zobacz także: HONORATA SKARBEK HONEY: Nowy projekt wokalistki! Premierowy materiał w listopadzie 2013 >>

Po świetnie przyjętym Nie Powiem Jak, który bardzo długo okupował listy przebojów, artystka pokazała nowy klip do kolejnego singla Insomnia. Honey sama odpowiadała w nim za scenografię, scenariusz i stylizacje. Praca nad teledyskiem zajęła twórcom 30 godzin.

Jak całą pracę nad klipem opisywała Skarbek: - Pierwszy raz od 2 lat współpracowałam z inną ekipą, niż ta, która była odpowiedzialna za moje 3 ostatnie teledyski. Ciężko jest mi komukolwiek zaufać w kwestii estetyki, którą chce uzyskać w swoich projektach, ale tym razem zaryzykowałam. Urzekło mnie kilka projektów ekipy, z którą zdecydowałam się współpracować, także z wielkim zniecierpliwieniem i stresem czekam na wstępny montaż. Na szczęście miałam możliwość kontrolowania wszystkiego i bardzo się cieszę, że nikt nie szarpał mnie za włosy za rządzenie się wszystkim, czym się dało, ale kiedy w grę wchodzi moja praca, wizerunek i przekaz, który chce uzyskać, nie przebieram w środkach. Na planie pełniłam wszystkie z możliwych funkcji: modelka, piosenkarka, stylistka, scenarzysta, reżyser, operator kamery, scenograf itp. Jestem totalnie nakręcona jak zaczynam jakiś projekt i wszyscy patrzyli się na mnie z szeroko otwartymi oczami, że angażuję się w każdy najmniejszy szczegół.

Jaki jest efekt końcowy? Oto teledysk do piosenki Insomnia, Honoraty Skarbek Honey:
Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 13.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również