szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Honorata Skarbek zapowiada nowy projekt

HONORATA SKARBEK HONEY: Nowy projekt wokalistki! Premierowy materiał w listopadzie 2013

Honorata Skarbek Honey zapowiada nowy projekt muzyczny. Wszystko wygląda bardzo tajemniczo, a sama Honey nie zdradza za wiele. Co napisała o nowym projekcie na swoim profilu na Facebooku Honorata Skarbek Honey?

Tagi: Honey, honorata honey skarbek, Honorata Skarbek, honorata skarbek nowy projekt, honorata skarbek nowy singiel

HONORATA SKARBEK: Nowy teledysk! Premiera jeszcze w wakacje 2013!

Teledysk do piosenki Insomnia powstał wg scenariusza Honoraty Skarbek

fot: Katarzyna Gładysz

Honorata Skarbek Honey nie zwalnia tempa i zapowiada nowy muzyczny projekt! Niedawno poznaliśmy kolejny singiel z ostatniej płyty, a już 12 września 2013 roku, premiera nowego teledysku do piosenki Insomnia.

Zobacz także: HONORATA SKARBEK: Nowy teledysk! Premiera jeszcze w wakacje 2013! >>

Mimo, że materiał z najnowszej płyty Skarbek nie zdążył się jeszcze znudzić, artystka zapowiada zupełnie nowy, tajemniczy projekt muzyczny. Oto co napisała gwiazda na swoim profilu (pisownia oryginalna): Mogę Wam juź zdradzić, że mój nowy projekt muzyczny, o ktorym wspominam Wam już od ponad miesiąca pojawi się już w listopadzie! Cały czas pracujemy nad materiałem z żywymi instrumentami, a juz za tydzień wchodzimy do studia wszystko finalnie zgrać! Nie mogę się już doczekać!

Czy Honorata Skarbek Honey zmienia muzyczny styl? Z kim będzie firmować nowy projekt? W listopadzie wszystko będzie jasne.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Katarzyna Gładysz

Publikacja: 11.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również