szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kolejny klip Honoraty Skarbek

HONORATA SKARBEK: Nowy teledysk! Premiera jeszcze w wakacje 2013!

Honorata Skarbek nakręciła nowy teledysk. Powstał obrazek do nowego singla z albumu Milion. Wybór padł na piosenkę Insomnia. Premiera jeszcze w wakacje 2013. Zobacz zdjęcia z planu nowego teledysku Honoraty Skarbek.

Tagi: honorata honey skarbek, Honorata Skarbek, honorata skarbek honey nowy teledysk, honorata skarbek insomnia, honorata skarbek nowy singiel, honorata skarbek nowy teledysk, honorata skrabek insomnia, insomnia teledysk

HONORATA SKARBEK: Nowy teledysk! Premiera jeszcze w wakacje 2013!

Honorata Skarbek sama wymyśliła stylizacje i scenografię do nowego teledysku

fot: Katarzyna Gładysz

Honorata Honey Skarbek nakręciła nowy teledysk. Tym razem klip powstał do nowego singla z albumu Milion. Artystka wybrała do promocji albumu piosenkę Insomnia, która na potrzeby singla została przygotowana na nowo. Całość powstała we współpracy z niemieckim producentem Johanesem Burmanem, który był odpowiedzialny m.in. za piosenkę LalaLove. Premiera nowego klipu jeszcze w te wakacje!

Scenariusz, stylizacje i scenografię wymyśliła sama Skarbek, a praca nad teledyskiem trwała ponad 30 godzin. Artystka zapowiada, że nowy klip nijak nie przypomina jej wcześniejszych dokonań, a teledysk i piosenka mają służyć dobrej zabawie i niesieniu pozytywnych emocji i energii. Sama artystka tak komentuje nową produkcję na swoim blogu www.honorata-skarbek.com: - Pierwszy raz od 2 lat współpracowałam z inną ekipą, niż ta, która była odpowiedzialna za moje 3 ostatnie teledyski. Ciężko jest mi komukolwiek zaufać w kwestii estetyki, którą chce uzyskać w swoich projektach, ale tym razem zaryzykowałam. Urzekło mnie kilka projektów ekipy, z którą zdecydowałam się współpracować, także z wielkim zniecierpliwieniem i stresem czekam na wstępny montaż. Na szczęście miałam możliwość kontrolowania wszystkiego i bardzo się cieszę, że nikt nie szarpał mnie za włosy za rządzenie się wszystkim, czym się dało, ale kiedy w grę wchodzi moja praca, wizerunek i przekaz, który chce uzyskać, nie przebieram w środkach. Na planie pełniłam wszystkie z możliwych funkcji: modelka, piosenkarka, stylistka, scenarzysta, reżyser, operator kamery, scenograf itp. Jestem totalnie nakręcona jak zaczynam jakiś projekt i wszyscy patrzyli się na mnie z szeroko otwartymi oczami, że angażuję się w każdy najmniejszy szczegół.

Premiera nowego teledysku Honoraty Skarbek do piosenki Insomnia, pod koniec sierpnia 2013.

Zobacz zdjęcia z planu nowego teledysku:

Teledysk Honoraty Skarbek

Teledysk Honoraty Skarbek
Teledysk Honoraty Skarbek

Autor: mkusy

Zdjęcia: Katarzyna Gładysz

Publikacja: 13.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również