szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sprawdzamy gdzie, jak i za ile kupić bilety na koncert Beyonce w Warszawie

Ile kosztują bilety na koncert BEYONCE w Warszawie? Gdzie kupić bilety? Czy są jeszcze dostępne?

Czy są jeszcze dostępne bilety na koncert Beyonce w Polsce 25.05.2013? Ile kosztują bilety na koncert Beyonce w Warszawie? Gdzie kupić bilety na koncert Beyonce? Sprawdzamy odpowiedzi na wszystkie te pytania! Dowiedz się, jak zobaczyć Beyonce na Orange Warsaw Festival 2013 na Stadionie Narodowym!

Tagi: BEYONCE, beyonce koncert w polsce, beyonce stadion narodowy, beyonce w polsce, beyonce w warszawie, czy są jeszcze bilety na beyonce, gdzie kupić bilety na beyonce, koncert beyonce w polsce, warsaw orange festival 2013, warsaw orange festiwal

Ile kosztują bilety na koncert BEYONCE w Warszawie? Gdzie kupić bilety? Czy są jeszcze dostępne?

Koncert Beyonce w Polsce już 25 maja 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie

fot: BULLS

Beyonce zagra w Polsce 25 maja 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach Orange Warsaw Festival 2013. Gdzie kupić bilety na Beyonce, ile kosztują i czy są jeszcze dostępne? Sprawdziliśmy to dla was!

Ceny biletów na koncert Beyonce w Polsce

Istnieje wiele kategorii biletów. By zobaczyć Beyonce w Warszawie, najtaniej będzie kupić bilet jednodniowy na 25 maja 2013. Ceny biletów zaczynają się od 129 złotych, a kończą na 649 złotych.

129 zł - osoby niepełnosprawne, miejsca siedzące,
189 zł - miejsce siedzące sektor D,
219 zł - miejsca siedzące sektor C,
229 zł - płyta,
249 zł - miejsca siedzące sektor B,
319 zł - miejsca siedzące sektor A,
319 zł - Golden Circle,
409 zł - Golden Circle Eartly Entrance
649 zł - miejsca siedzące sektor A Premium.

Czy bilety na Beyonce są jeszcze dostępne?

Tak, można jeszcze kupić bilety na pierwszy koncert gwiazdy Destiny's Child w Polsce. Niestety, zaczyna już brakować biletów z niektórych kategorii. Dla przykładu - niektóre sektory na trybunach są już całkowicie wyprzedane, a na innych zostały tylko pojedyncze wolne miejsca. Zakup biletu na ostatnią chwilę nie będzie więc dobrym pomysłem!

Gdzie kupić bilet na warszawski koncert Beyonce?

Bilety są dostępne wyłącznie na stronie Orange Warsaw Festival (www.orangewarsawfestival.pl) oraz w serwisie eBilet (ebilet.pl). Odradzamy kupno biletów na serwisach aukcyjnych i od koników. Biletów nie można odsprzedawać, przez co jest szansa, że kupisz bilet, który organizator może uznać za nieważny.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 26.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.