szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Koncert Depeche Mode na Stadione Narodowym 25.07.2013. Jak dojechać komunikacją ZTM?

Jak dojechać na KONCERT DEPECHE MODE 25.07.2013 komunikacją miejską? Jaką linią dojechać na Narodowy?

Jak dojechać na koncert Depeche Mode na Stadionie Narodowym 25.07.2013? Jaką linię wybrać? Na Depeche Mode autobusem czy tramwajem? Gdzie znaleźć rozkłady jazdy? Sprawdź, jak dotrzeć na koncert warszawską komunikacją miejską.

Tagi: depeche mode, depeche mode 25.07.2013 dojazd, depeche mode koncert, dojazd na depesz mode, jak dojechać na stadion narodowy 25.07.2013, jak dojechać ztm na stadion narodowy, komunikacja miejska depeche mode, rozkład jazdy ztm, ztm stadion narodowy 25.07.2013

Jak dojechać na KONCERT DEPECHE MODE 25.07.2013 komunikacją miejską? Jaką linią dojechać na Narodowy?

Jak dojechać komunikacją miejską na koncert Depeche Mode w Warszawie?

fot: ZTM Warszawa

Koncert Depeche Mode w Warszawie już 25.07.2013. Jak dojechać na Stadion Narodowy komunikacją miejską i wrócić po koncercie do domu?

Dojazd na Stadion Narodowy z Dworca Centralnego

Na koncert Depeche Mode będzie można wygodnie dojechać autobusem. Linie zatrzymujące się w pobliżu Stadionu Narodowego docierają praktycznie z każdej części miasta.

Z Dworca Centralnego autobusem będzie najwygodniej dojechać linią 507, której pętla znajduje się przy Emilii Plater. Podróż na Narodowy trwa nieco ponad 10 minut. Wysiadamy na przystanku Rondo Waszyngtona. Uwaga! Mieszkańców innych miast, może zdziwić fakt, że w Warszawie nie istnieje przystanek Stadion Narodowy. By dotrzeć na koncert, należy wysiąść na przystankach Rondo Waszyngtona lub Aleja Zieleniecka.

Do dyspozycji są także wszystkie linie tramwajowe jadące w kierunku Mostu Poniatowskiego: 7, 8, 9, 22, 24, 45 i 77. Wysiadamy na przystanku Rondo Waszyngtona.

Dojazd na Stadion Narodowy z Dworca Wschodniego

Z Dworca Wschodniego na Stadion Narodowy szybko dotrzesz autobusem lub tramwajem. Na pętli autobusowej przy Kijowskiej wystarczy wybrać 123, 146 lub 147 i dojechać do przystanku Rondo Waszyngtona.

Można także skorzystać z linii tramwajowych. Z przystanku Dworzec Wschodni na Narodowy można dojechać liniami: 7, 8, 22 i 77. Każdą z nich dojeżdżamy do przystanku Rondo Waszyngtona.

Dojazd na Stadion Narodowy z Lotniska Chopina

Z warszawskiego lotniska na Okęciu nie ma bezpośredniego dojazdu na Narodowy. Będzie trzeba się przesiąść. Pod terminalem Lotniska Chopina należy wsiąść w linię 175 i dojechać do przystanku Dworzec Centralny. Tam można wygodnie przesiąść się do linii tramwajowych i autobusowych kursujących obok stadionu.

Można także skorzystać z Szybkiej Kolei Miejskiej lub Kolei Mazowieckich, które odjeżdżają spod lotniska i także dojechać do Dworca Centralnego.

Specjalne linie na Depeche Mode

ZTM uruchomi także specjalne linie, które umożliwią szybki i łatwy dojazd na Narodowy. Zobacz: Jak dojechać na DEPECHE MODE 25.07.2013? ZTM uruchamia dodatkowe linie na koncert na Stadionie Narodowym

Pociągiem na Depeche Mode nie dojedziesz!

Uwaga! Stacja PKP Warszawa Stadion jest nieczynna przez całe wakacje, ze względu na remont torów. Dlatego dojazd pociągiem na stadion nie będzie możliwy.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: ZTM Warszawa

Publikacja: 25.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak dojechać na KONCERT DEPECHE MODE 25.07.2013 bez biletu?
Jak dojechać na KONCERT DEPECHE MODE ...

Dojazd na koncert Depeche Mode w Warszawie bez biletu! Nie wiesz jak dojechać na Stadion Narodowy? Skorzystaj z publicznego transportu! Zobacz szczegóły - oto transport na koncert Depeche Mode 25.07.2013 bez ...