szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dojazd na koncert Depeche Mode w Warszawie bez biletu!

Jak dojechać na KONCERT DEPECHE MODE 25.07.2013 bez biletu?

Dojazd na koncert Depeche Mode w Warszawie bez biletu! Nie wiesz jak dojechać na Stadion Narodowy? Skorzystaj z publicznego transportu! Zobacz szczegóły - oto transport na koncert Depeche Mode 25.07.2013 bez biletu!

Tagi: depeche mode, depeche mode 25.07.2013 dojazd, depeche mode koncert, dojazd na depesz mode, jak dojechać na stadion narodowy 25.07.2013, jak dojechać ztm na stadion narodowy, jak za darmo dojechać na koncert depeche mode, komunikacja miejska depeche mode

Jak za darmo dojechać na KONCERT DEPECHE MODE 25.07.2013 komunikacją miejską?

Darmowy dojazd na koncert Depeche Mode w Warszawie

fot: Materiały Prasowe

Jak dojechać na koncert Depeche Mode 25 lipca 2013 bez biletu? Tego dnia od godziny 14.00 do 20.00 w Warszawie na trasie od Pl. Narutowicza do Pętli przy Teatrze Powszechnym będzie jeździł charytatywny tramwaj Music for live. Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich fanów muzyki, w tym również fanów Depeche Mode i fanów gości specjalnych tramwaju Music for live – Ady Szulc i DJ'a Adamusa.

Tramwaj kursować będzie na trasie od Pl. Narutowicza do Pętli przy Teatrze Powszechnym, zatrzymując się m.in. przy Dworcu Centralnym oraz Stadionie Narodowym, na którym wieczorem 25.07.13 odbędzie się koncert zespołu Depeche Mode. Na wszystkich przystankach przejazdu będą specjalne ogłoszenia, zapraszające do udziału w akcji.

Zobacz też: DEPECHE MODE: Koncert w Polsce 25.07.2013. Jak dojechać i gdzie zaparkować? >>

To wyjątkowe wydarzenie jest elementem II Edycji Kampanii Music for live, której celem jest zebranie pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla dzieci z wadami słuchu: Muzyka to najpiękniejsza rzecz w moim życiu i cieszę się, że tym co mam najlepsze mogę się podzielić. Dziękuję fanom muzyki klubowej i wszystkim ludziom, którzy wspierają Music for live - mówi Adamus.

Tramwaj w rytmie klubowych przebojów, DJ'e, goście specjalni oraz atrakcyjne konkursy z nagrodami – to wszystko czeka na pasażerów tramwaju Music for liveTego dnia nie potrzebujesz biletu! Wystarczy jeden SMS o wartości 2 zł netto (2,46 brutto), z którego dochód zasili konto Kampanii.

Zobacz też: Jak dojechać na DEPECHE MODE 25.07.2013? ZTM uruchamia dodatkowe linie na koncert na Stadionie Narodowym >>

Kampania Music for live to jedyne w Polsce przedsięwzięcie, które na tak dużą skalę wykorzystuje potencjał muzyki do celów dobroczynnych oraz wspomaga promocję młodych talentów muzycznych. II Edycja Kampanii buduje zasięg, pozwalający dotrzeć niemal do każdej grupy społecznej. Wszystko to pozwala na skuteczne zbieranie środków finansowych na sprzęt dla chorych dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka. Inicjatorem i organizatorem Kampanii Music for live jest Fundacja Orimari.

Zobacz też: Co wolno wnieść na stadion? Czy można mieć aparat i parasolkę? >>

Ambasadorami Kampanii są: Natalia Kukulska, Paweł Kowalczyk, Magda Steczkowska, Beata Szałwińska, Patrycja Kosiarkiewicz, Ola Bieńkowska, Tune oraz Me Myself And I.

Autor: ko

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 25.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak dojechać na KONCERT DEPECHE MODE 25.07.2013 komunikacją miejską? Jaką linią dojechać na Narodowy?
Jak dojechać na KONCERT DEPECHE MODE ...

Jak dojechać na koncert Depeche Mode na Stadionie Narodowym 25.07.2013? Jaką linię wybrać? Na Depeche Mode autobusem czy tramwajem? Gdzie znaleźć rozkłady jazdy? Sprawdź, jak dotrzeć na koncert warszawską komunikacją ...