szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Justin Timberlake i Jay-Z zagrają serię koncertów w Stanach Zjednoczonych

JUSTIN TIMBERLAKE I JAY-Z ponownie razem! Szykują się do wspólnej trasy

Dopiero co Jay-Z zaśpiewał z Justinem Timberlakiem w jego singlu Suit&Tie, a już panowie planują dalszą współpracę. Szykuje się wspólna trasa koncertowa Timberlake'a i słynnego rapera. Będzie mnóstwo zabawy - zapowiada powracający nową płytą Justin Timberlake.

Tagi: 20/20 Experience Deluxe, Jay-Z, justin timberlake, justin timberlake 2013, justin timberlake comeback, justin timberlake grammy, justin timberlake nowa piosenka, justin timberlake nowa płyta, justin timberlake okładka, suit & tie teledysk

JUSTIN TIMBERLAKE I JAY-Z ponownie razem! Szykują się do wspólnej trasy

Justin Timberlake promuje nową płytę i planuje wspólne występy z Jay-Z

fot: BULLS

Jay-Z i Justin Timberlake ostatnio zachowują się jak papużki nierozłączki. Okazuje się, że wspólny występ na gali rozdania Grammy Awards, ale przede wszystkim gościnny występ rapera w piosence Timberlake'a, Suit&Tie zwiastuje kolejną współpracę. Dość powiedzieć, że Timberlake i jego żona Jessica Biel siedzieli obok Beyonce i Jay-Z na wspomnianej gali. Zatem zażyłość być może jest większa niż przypuszczamy.

Jak donosi New York Post, panowie zapowiadają wspólną trasę koncertową na 10 stadionach w Stanach Zjednoczonych. Timberlake zapowiadał wprawdzie niespodziankę jeszcze przed rozdaniem Grammy, ale to właśnie na czerwonym dywanie rozwiązał mu się język: To już pewne, jedziemy razem w trasę... Nie mogę jeszcze za dużo zdradzić. Na pewno będzie sporo zabawy. Wprawdzie Timberlake nie wymienił konkretnego nazwiska, ale raczej nietrudno się domyślić, ze chodzi o Jay-Z.

Nowa płyta Justina Timberlake'a, The 20/20 Experience ukaże się 19 marca 2013 roku.

Oto jak śpiewają razem Jay-Z i Justin Timberlake.
Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również