szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Słynny boysband wystąpi po latach w oryginalnym składzie

JUSTIN TIMBERLAKE i N'SYNC razem! Reaktywacja na MTV VMA!

Justin Timberlake i N'Sync planują reaktywację. Słynny boysband zejdzie się po latach nieobecności i wystąpi na gali MTV VMA 2013. Grupa zawiesiła działalność w 2002 roku. Co zaśpiewa Justin Timebrlake i N'Sync.

Tagi: justin timberlake, justin timeberlake n'sync, justin timebrlake mtv vma, mtv vma reaktywacja n'sync, n'sync reaktywacja, nsync rekatywacja, rekatywacja n'sync

JUSTIN TIMBERLAKE i N'SYNC razem! Reaktywacja na MTV VMA!

N'Sync z Justinem Timberlake'm to był jednym z najpopularniejszych boysbandów na świecie

fot: BULLS

Justin Timberlake i N'Sync rekatywacja! Jak donosi The New York Post, słynny boysband ze swoich najbardziej popularnym solistą wystąpią wspólnie podczas rozdania MTV VMA 2013 w Barclays Center.

Zobacz także: JUSTIN TIMBERLAKE: Teledysk do TUNNEL VISION narusza zasady! >>

Nieoficjalnie mówi się, że panowie dołączą tego wieczoru do Timberlake'a by świętować wraz z nim zdobycie nagrody za innowacyjne i pionierskie podejście do tworzenia teledysków. Niezależnie od tego czy rzeczywiście N'Sync reaktywują się w najsłynniejszym składzie, Timberlake i tak ma ogromne szanse na zdominowanie całej gali.

Zobacz także: JUSTIN TIMBERLAKE. Nowa płyta we wrześniu 2013? >>

Wokalista jest nominowany aż w sześciu kategoriach i ma ogromną szansę na powiększenie swojego dorobku. Warto wspomnieć, że pod względem nagród MTV Video Music Awards, Timberlake ustępuje tylko Madonnie, która jest niekwestionowaną królową, jeśli chodzi o nagrody za teledyski. Czy Justin wystąpi sam czy z N'Sync, jak sądzicie?


Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również