szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Plotki o możliwym koncercie Justina Timberlake'a w Polsce

JUSTIN TIMBERLAKE: koncert w Polsce w 2014 roku?

Justin Timberlake zagra koncert w Polsce? Po sukcesie albumu The 20/20 Experience, Justin ruszył w trasę koncertową po Stanach i Kanadzie. Jednak w 2014 tournee ma zawitać także do Europy. Czy Justin Timberlake zagra swój pierwszy koncert w Polsce?

Tagi: 20/20 Experience, bilety na koncert timberlake'a, czy timberlake wystapi w Polsce, justin timberlake, justin timberlake koncert 2013, justin timberlake koncert 2014, timberlake bilety, timberlake justin, timberlake w polsce, timberlake warszawa

JUSTIN TIMBERLAKE na koncercie w Polsce?

Czy Justin Timberlake (w końcu) zagra swój pierwszy koncert w Polsce?

fot: BULLS

Justin Timberlake w Polsce? Bardzo możliwe! Na razie trasa 20/20 Experience obejmuje tylko Stany Zjednoczone i Kanadę. Jednak w 2014 Timberlake ma zagrać w Europie. Jest szansa na koncert w Polsce!

Amerykańska część tournee Timberlake'a zakończy się w lutym 2014. Na tym jednak nie kończą się koncertowe plany autora hitu Mirrors. Swój nowy krążek, Justin zamierza także promować serią koncertów w Europie! Czy w jej ramach zagra także w Polsce? Docierają do nas informacje o takich planach! Mało tego, polski oddział Eventim - dystrybutora biletów największych koncertów gwiazd, zamieścił 22 maja 2013 na swoim profilu na Facebooku tajemniczy wpis: Chcielibyście zobaczyć Justina Timberlake na żywo? **.

Czy wkrótce doczekamy się zatem informacji o pierwszym koncercie Timberlake'a w Polsce? Trzymamy kciuki. JT planuje grać na stadionach. Stadion Narodowy w Warszawie mógłby być zatem idealnym miejscem na jego występ. W grę może wchodzić także Stadion Miejski we Wrocławiu. Za stolicą Dolnego Śląska mogą przemawiać informacje zdobyte przez dziennikarzy Gazety Wrocławskiej, którzy informowali niedawno o możliwym koncercie.

Na razie, Justin skupiony jest nie na muzyce, a na filmie. Gwiazdor przebywa obecnie na festiwalu w Cannes.

Zobacz: Justin Timberlake - Mirrors:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również