szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Niecodzienny duet Justin Timberlake i Mumford and Suns, na potrzeby filmu braci Coen!

JUSTIN TIMBERLAKE nie tylko w duecie z JAY-Z! Artysta zapowiada wspólną piosenkę z liderem MUMFORD AND SONS!

Justin Timberlake uwielbia ostatnio duety, ewentualnie chętnie idzie na współpracę. Przy okazji nowej płyty nagrywał z raperem Jayem-Z, ogłosił też ich wspólną trasę po USA. Teraz wspólnie z Marcusem Mumfordem z Mumford and Sons stworzy piosenkę do nowego filmu braci Coen.

Tagi: 20/20 Experience, justin timberlake, justin timberlake 2013, justin timberlake grammy, justin timberlake nowa piosenka, justin timberlake nowa płyta, justin timberlake okładka, mumford and suns duet z timberlakiem, Nowy album Justina Timberlake'a

JUSTIN TIMBERLAKE nie tylko w duecie z JAY-Z! Artysta zapowiada wspólną piosenkę z liderem MUMFORD AND SONS!

Justin Timberlake wraca z nową płytą po siedmiu latach nieobecności

fot: BULLS

Justin Timberlake i Mumford and Sons razem! Mimo, że muzyczne światy artystów nie do końca się zgadzają, nagrywają razem piosenkę. Zarówno Justina jak i lidera Mumfordów należy pochwalić za szerokie horyzonty muzyczne i porozumienie ponad podziałami, ale i okazja jest niezwykła. Piosenka powstaje bowiem do nowego filmu braci Coen, Inside Llewyn Davis. Cała historia będzie luźno nawiązywać do wspomnień wokalisty country and folk, Dave'a Van Ronka.

W filmie jedną z głównych ról gra żona Marcusa Mumforda, Carey Mulligan znana chociażby z filmu Drive, zaś sam Mumford pisze całą ścieżkę dźwiękową na potrzeby filmu. - Postanowiłem dołączyć do soundtracku Mumforda, a przy tej okazji poznałem się lepiej z nim i jego przyjaciółmi - mówił Timberlake jednej z amerykańskich rozgłośni.

Przypomnijmy, że premiera nowej płyty Timberlake'a The 20/20 Experience już 19 marca 2013 roku, zaś zespół Mumford and Sons wystąpi na koncercie w warszawskiej Stodole, 4 marca 2013 roku. Wszystkie bilety zostałe wyprzedane.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 27.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również