szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowy krążek Justina Timberlake'a

JUSTIN TIMBERLAKE. Oficjalnie, nowa płyta we wrześniu!

Justin Timberlake wyda nową płytę we wrześniu 2013. Artysta ujawnił szczegóły nowego krążka. Zgodnie z przewidywaniami, nowy album promuje singiel Take Back The Night, który jest już dostępny w serwisach muzycznych. Jaka będzie nowa płyta Justina Timberlake'a?

Tagi: 20/20 Experience 2, justin timberlake, justin timberlake 2013, justin timberlake nowa płyta, justin timberlake nowy album, justin timberlake premiera, justin timberlake take back the night, nowa płyta justina timberlake'a

JUSTIN TIMBERLAKE. Oficjalnie, nowa płyta we wrześniu!

Justin Timberlake zdradził datę premiery nowej płyty

fot: BULLS

Justin Timberlake potwierdził datę wydania nowej płyty. 30 września 2013 ukaże się druga część, wydanego w marcu albumu The 20/20 Experience. Tym samym artysta przecina wszelkie spekulacje, czy nowy krążek ukaże się jesienią.

Zobacz także: JUSTIN TIMBERLAKE. Nowa płyta we wrześniu 2013? >>

Całość, zgodnie z enigmatycznymi zapowiedziami promuje singiel Take Back The Night, który jest już dostępny w popularnych serwisach muzycznych. Warto wspomnieć, że to już czwarty singiel artysty, który ukazał się od połowy marca 2013! Jak zapowiada artysta, na nowej płycie znajdzie się 11 piosenek oraz specjalna niespodzianka. Artysta zdradził również, że przy okazji sesji do The 20/20 Experience powstało mnóstwo piosenek, z którymi ciężko było się rozstać - stąd decyzja o podwójnym albumie.

Nowa płyta będzie dostępna w dwóch formatach - jako pojedynczy nowy album oraz jako The 20/20 Experience – The Complete Experience, zawierający również część pierwszą. The 20/20 Experience nadal pozostaje najlepiej sprzedającą się płytą w Stanach Zjednoczonych w tym roku (ponad 2 mln egzemplarzy). Póki co, osiągnęła status podwójnej platyny. W Polsce album zyskał status złotej płyty, co w przypadku krążka artysty zagranicznego jest świetnym wynikiem.

31 października 2013, artysta rozpoczyna długo oczekiwaną trasę koncertową. Czy zawita także do Polski?

Zobacz także: KONCERTY 2014 W POLSCE. ONE DIRECTION, JUSTIN TIMEBRLAKE i TAYLOR SWIFT zaśpiewają w Polsce? >>

Zobacz okładkę nowej płyty:

okładka nowej płyty

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 16.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również