szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowa płyta Justina Timberlake'a sprzedaje się świetnie

JUSTIN TIMBERLAKE sprzedał już prawie milion sztuk nowej płyty!

The 20/20 Experience - nowa płyta Justina Timberlake'a sprzedaje się świetnie! Powrót po 7 latach okazał się dla Timberlake'a wielkim sukcesem!

Tagi: jessica biel i justin timberlake, justin timberlake, justin timberlake nowa płyta, sprzedaż płyt, the 20/20 experience, timberlake justin

JUSTIN TIMBERLAKE sprzedał już prawie milion sztuk nowej płyty!

Płyta 20/20 Experience Justina Timberlake sprzedaje się świetnie!

fot: BULLS

Fachowcy przewidywali, że album 20/20 Experience Justina Timberlake'a rozejdzie się w 700 -750 tysiącach egzemplarzy, tymczasem w pierwszym tygodniu w Stanach sprzedano aż 900 tysięcy płyt! Biorąc pod uwagę, że przez pierwsze dwa dni po premierze można było ściągnąć muzykę za darmo, jest to bardzo imponujący wynik.

Twórca Mirrors potwierdził już oficjalnie, że jesienią 2013 ukaże się druga część przebojowego albumu i zapowiedział, że planuje trasę koncertową. Każdy, kto miał okazję widzieć Timberlake'a na żywo, wie, że jeśli jest na rynku godny następca Michaela Jacksona, to jest nim właśnie Justin. Timberlake to nie tylko fantastyczny wokalista. Po treningu w boysbandzie, muzyk także znakomicie się rusza, a jakby tego było mało ma także niesamowite poczucie humoru i talent aktorski. Chcielibyście zobaczyć go w akcji? My tak!

Zobacz: Justin Timberlake - Mirrors:
Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 25.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również