szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Justin Timberlake ft. Jay-Z: Suit and tie

JUSTIN TIMBERLAKE wraca z nową płytą! Pierwszy singiel już w sieci! [posłuchaj!]

Justin Timberlake wydaje nową płytę! Autor takich hitów jak My Love czy SexyBack kazał czekać fanom blisko 7 lat. Następca krążka Future Sex/Love Sounds ma pojawić się w sklepach w 2013 roku i nosić tytuł The 20/20 Experience. Pierwszy singiel wokalisty, nagrany wspólnie z Jay-Z kawałek Suit & Tie, można już nabyć w iTunes Store!

Tagi: justin timberlake, justin timberlake 2013, justin timberlake biografia, justin timberlake comeback, justin timberlake filmweb, justin timberlake justin timberlake, justin timberlake nowa płyta, justin timberlake powrót, timberlake jay-z, timberlake sexy

JUSTIN TIMBERLAKE wraca z nową płytą! Pierwszą od 7 lat!

Fani muzyki Justina Timberlake'a są wyjątkowo cierpliwi. Jego ostatni album Future Sex/Love Sounds pochodzi z 2006 roku.

fot: BULLS

Justin Timberlake u szczytu muzycznej kariery zdecydował się zostać aktorem. Teraz, gdy już się sprawdził w nowym fachu, wraca do korzeni.
 Jego wielki comeback zapowiadano już kilka razy, ostatnio w sierpniu 2012 roku. Później okazywało się jednak, że to tylko plotki. Teraz informacja o nowym nagraniu pochodzi z wiarygodnego źródła: samego Justina!

Wokalista wpuścił do sieci wideo, na którym widzimy go wchodzącego do studia i mówiącego: Nie chcę wydawać czegoś, czego nie pokochałem w stu procentach. To nie zdarza się każdego dnia, trzeba na to poczekać. Ja jestem gotowy. Poza Timberlakiem na płycie mają pojawić się także Beyonce i Jay-Z.

Pierwszy singiel Suit & Tie w duecie z Jay-Z wyprodukował Timbaland, który jest także odpowiedzialny za największe hity Justina . Sam piosenkarz skutecznie podgrzewa atmosferę wokół swojego powrotu.

Posłuchaj pierwszego singla Suit & Tie Justin Timberlake ft. Jay-Z:
Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również