szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Justin Timberlake wraca na scenę

JUSTIN TIMBERLAKE zagra na rozdaniu GRAMMY 2013! Na scenie także Rihanna, Taylor Swift i zespół FUN

Justin Timberlake zaśpiewa na 55. gali rozdania nagród Grammy! Na statuetkę za nowy singiel Suit & Tie (jeszcze) nie ma co liczyć. Lista gwiazd, które wystąpią na Grammy 2013 jest znacznie dłuższa. Sprawdź, kto jeszcze zaśpiewa na rozdaniu muzycznych Oscarów!

Tagi: Grammy, Grammy 2013, grammy 2013 nominacje, justin timberlake, justin timberlake 2013, justin timberlake comeback, justin timberlake filmweb, justin timberlake nowa płyta, justin timberlake powrót, nagrody grammy, rihanna, taylor swift, timberlake jay-z

JUSTIN TIMBERLAKE zagra na rozdaniu GRAMMY 2013!

Justin Timberlake zagra na rozdaniu Grammy 2013

fot: BULLS

Jak Justin Timberlake może najlepiej uczcić swój powrót? Występem na Grammy 2013! Już 10 lutego 2013 Timberlake wystąpi podczas 55. gali rozdania nagród Grammy. Tym razem będzie się mógł skupić wyłącznie na występie, bo nie otrzymał żadnej nominacji. Fani z pewnością mogą liczyć na usłyszenie na żywo singla Suit & Tie. Na zobaczenie swojego idola na żywo musieli czekać blisko 5 lat! Ostatnie duże koncertowe wydarzenia z udziałem wokalisty to wspólne występy z Madonną w 2008 roku.

Nowy krążek Justina Timberlake'a The 20/20 Experience ma pojawić się w sklepach 19 marca 2013.

Na Grammy 2013 zagrają także inne gwiazdy z topowej półki. Na scenie podczas ceremonii pojawią się m.in. Taylor Swift, RihannaJack White, Carrie Underwood i FUN. Nagrody Grammy, nazywane muzycznymi Oscarami zostaną wręczone w nocy z 10 na 11 lutego czasu polskiego w Staples Center w Los Angeles. Tym razem najwięcej szans na statuetkę wśród nominowanych mają Frank Ocean, Jay-Z, Kanye West, Fun., Mumford & Sons i The Black Keys.

Zobacz: Justin Timberlake & Jay-Z - Suit & Tie:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 31.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również