szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowa płyta Justyny Steczkowskiej

JUSTYNA STECZKOWSKA: nowa płyta! Kiedy premiera nowej płyty Steczkowskiej?

Justyna Steczkowska w ciąży nie próżnuje! Gwiazda skończyła prace nad swoją nową płytą. Efekty poznamy już niebawem. Kiedy premiera nowej płyty Justyny Steczkowskiej? Sprawdź, kiedy krążek trafi do sklepów!

Tagi: justyna steczkowska, justyna steczkowska nowa płyta, nowa płyta justyny steczkowskiej, nowa płyta justyny steczkowskiej premiera, nowa płyta steczkowska, nowa płyta steczkowska premiera, nowa płyta steczkowskiej, nowa płyta steczkowskiej premiera

JUSTYNA STECZKOWSKA: nowa płyta! Kiedy premiera nowej płyty Steczkowskiej?

Nowa płyta Justyny Steczkowskiej w 2014 roku

fot: Justyna Steczkowska (oficjalny fanpage)

Justyna Steczkowska z nową płytą! Pod koniec lata przyjdzie na świat jej trzecie dziecko, ale gwiazda przed porodem postanowiła nagrac nowy krążek! Już wiemy dlaczego od momentu zakończenia pracy na planie The Voice of Poland artystka nie pojawia się publicznie i nie chwali się ciążowym brzuszkiem. Wokalistka spędziła ostatnie tygodnie w studiu nagraniowym. Jak widać ciąża nie przeszkodziła piosenkarce w pracy twórczej. Steczkowska na Facebooku i Instagramie pochwaliła się, że studyjny etap ma już za sobą: Skończyłam nagrania do 1 plyty na 2014. kto idzie ze mną świętować i napić sie herbaty? - napisała gwiazda na Facebooku.

Na tę wieść żywiołowo zareagowali fani Steczkowskiej, którzy pod wpisem od razu zaczęli lawinowo komentować tę wiadomość. Z wytęsknieniem czekają na nową płytę piosenkarki, która na sklepowych półkach pojawi się już w 2014 roku. Zauważmy, że Steczkowska pisze, że to jej pierwsza płyta na przyszły rok. czy planuje wydać więcej krążków?

Autor: ko

Zdjęcia: Justyna Steczkowska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 27.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również