szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kalwi&Remi - Mama dzwoni: Warsaw Shore doczekało się własnej piosenki! [WIDEO]

Warsaw Shore ma już własną piosenkę! Kalwi&Remi stworzyli hit Mama dzwoni, w którym wykorzystali teksty Ekipy z Warszawy i fragmenty programu. Zapowiada się hit wakacji czy raczej kit?

Tagi: kalwi&remi mama dzwoni, PIOSENKA warsaw shore, piosenka z warsaw shore, warsaw shore, warsaw shore 2

Kalwi&Remi - Mama dzwoni: Warsaw Shore doczekało się własnej piosenki!

Warsaw Shore to program, który okazał się prawdziwym hitem! Teksty uczestników stały się już kultowe, a na swój warsztat brali je rózni DJe. Teraz, Warsaw Shore zainteresowali się sami Kalwi&Remi. Zmiksowali fragmenty programu i stworzyli hit Mama dzwoni, w którym przypominają najciekawsze fragmenty hitu MTV!

Zobacz też:WIEMY, kiedy Eliza i Trybson z Warsaw Shore wezmą ŚLUB! [WIDEO] >>>

Czy piosenka Warsaw Shore okaże się wakacyjnym hitem? Na pewno sprawdzi się podczas szalonych imprez! Teksty typu księżniczki do sprzątania czy nie spać, zwiedzać, zapi*dalać zna już każdy, więc dlaczego nie poszaleć przy nich na imprezie?

Refrenem kawałka są słowa Eweliny Paweł, mama dzwoni! Czy głos najbardziej szalonej uczestniczki Warsaw Shore będzie nam towarzyszył przez całe wakacje 2014? Zobaczymy!

Podoba się Wam pierwsza piosenka Warsaw Shore?
Autor: J.M.

Publikacja: 01.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
ELIZA z WARSAW SHORE i jej ciążowe stylizacje. Która prezentuje się najlepiej?
ELIZA z WARSAW SHORE i jej ...

Ciąża Elizy z Warsaw Shore sprawiła, że celebrytka nadal cieszy się ogromną popularnością. Uczestniczka popularnego show nie daje o sobie zapomnieć i zamieszcza kolejne ciążowe stylizacje. Zobaczcie koniecznie ciążowe zestawy Elizy z ...

Trybson i Śmietana z Warsaw Shore mieszkają RAZEM! [WIDEO]
Trybson i Śmietana z Warsaw Shore ...

Trybson z „Warsaw Shore”, znany przede wszystkim ze związku z Elizą, nie tylko przygotowuje się obecnie do roli ojca, m.in. chodząc do szkoły rodzenia, lecz także dba o swoją zawodową przyszłość ...