szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kamil Bednarek zaśpiewa do filmu Wałęsa. Człowiek z Nadziei

KAMIL BEDNAREK zaśpiewa piosenkę MARKA GRECHUTY! Niespodzianka od Kamila Bednarka

Kamil Bednarek zaśpiewa do filmu Wałęsa. Człowiek z Nadziei. Bednarek przygotowuje specjalną wersję piosenki Dni, Których Nie Znamy Marka Grechuty. Utwór będzie promował film m.in. na festiwalach w Wenecji i Toronto. Zobacz zapowiedź Kamila Bednarka. Wideo

Tagi: Kamil Bednarek, Kamil Bednarek dni których nie znamy, Kamil Bednarek do filmu Wałęsa, Kamil Bednarek marek grechuta, Kamil Bednarek piosenka z Wałęsy, Wałęsa Człowiek z Nadziei piosenka

KAMIL BEDNAREK zaśpiewa piosenkę MARKA GRECHUTY! Niespodzianka od Kamila Bednarka

Kamil Bednarek był jedną z gwiazd tegorocznego Woodstock 2013

fot: Kamil Bednarek - Facebook Oficjalny Profil

Kamil Bednarek nagrywa do filmu Andrzeja Wajdy! Specjalna piosenka i teledysk powstaje na potrzeby obrazu Wałęsa. Człowiek z Nadziei. Bednarek zaśpiewa nową wersję Dni, Których Nie Znamy Marka Grechuty.

Bednarek zapowiada, że przygotowuje specjalną wersję słynnej piosenki Marka Grechuty. Zapewne całość utrzymana będzie w rytmie reggae i nawiązywać będzie do przemysłowego klimatu Stoczni gdańskiej i samego filmu o legendarnym przywódcy Solidarności, Lechu Wałęsie.

Premiera nowej piosenki i teledysku Kamila Bednarka już we wrześniu 2013. Film Wałęsa. Człowiek z Nadziei zobaczymy od 4 października 2013.

Zobacz zapowiedź Kamila Bednarka:
Autor: mkusy

Zdjęcia: Kamil Bednarek - Facebook Oficjalny Profil

Publikacja: 02.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KAMIL BEDNAREK z nowym TELEDYSKIEM! Jest już obrazek do piosenki Cisza ZOBACZ VIDEO
KAMIL BEDNAREK z nowym TELEDYSKIEM! Jest ...

Kamil Bednarek szybko dochodzi do zdrowia po niedawnym wypadku samochodowym. Artysta dołączył już do swego zespołu i koncertuje, a przy okazji prezentuje najnowszy teledysk do piosenki Cisza. Zobacz nowy klip Kamila Bednarka!