szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Już niebawem będą dostępne bilety na Orange Warsaw Festival w promocyjnej cenie!

Karnety w promocyjnej cenie na ORANGE WARSAW FESTIVAL 2013! Główną gwiazdą będzie BEYONCE

6. edycja ORANGE WARSAW FESTIWAL 2013 odbędzie się już 25 i 26 maja 2013 roku, a główną gwiazdą festiwalu będzie BEYONCE. Już od południa, 4 lutego 2013 roku, miłośnicy festiwalu mogą nabywać dwudniowe karnety w promocyjnej cenie.

Tagi: BEYONCE, Beyonce na orange warsaw festival, beyonce w polsce, ceny biletów, gdzie kupic bilety na beyonce, karnety, koncert beyonce w polsce, muzyczne święto, orange warsaw festival, po ile bilety na koncert beyonce, stadion narodowy, warszawa

Karnety w promocyjnej cenie na ORANGE WARSAW FESTIVAL 2013! Główną gwiazdą będzie BEYONCE.

Beyonce będzie główną gwiazdą Orange Warsaw Festival 2013

fot: BULLS

Bilety na koncert Beyonce, a także na innych artystów Orange Warsaw Festival 2013 są do kupienia od 4 lutego, od godz. 12.00. Najtańszy, dwudniowy karnet kosztuje 259 zł.

Przypomnijmy, że Warszawa już po raz szósty gościć będzie najlepszych artystów z całego świata oraz polską czołówkę gwiazd muzycznych. Headlinerem Orange Warsaw Festival 2013 będzie Beyonce, największa obecnie gwiazda R&B na świecie. Już wiadomo, że Beyonce wystąpi jako ostatnia podczas pierwszego dnia festiwalu, 25 maja 2013 i z pewnością zaprezentuje premierowy materiał z najnowszego krążka, który ukaże się w kwietniu 2013 roku. Artystka przyjeżdża do nas w ramach światowej trasy koncertowej The Mrs. Carter Show World Tour Starring Beyonce.

Całość odbędzie się już 25 i 26 maja 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Dwudniowe karnety dostępne będą od 4 lutego 2013, zaś pojedyncze bilety na poszczególne dni festiwalu dostępne będą od 15 lutego 2013.

Więcej na http://www.owf2013.ebilet.pl/

Zobacz: Beyonce ogłasza trasę koncertową Mrs. Carter Show

Zobacz: Beyonce w Polsce już 25 maja 2013

Autor: Marcin Kusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 04.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.