szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Piosenka Hera, Koka, Hasz, LSD króluje w sieci

KAROLINA CZARNECKA podbija internet. Piosenka HERA, KOKA, HASZ, LSD hitem w sieci!

Karolina Czarnecka podbija internet! Piosenka wykonywana przez Karolinę Czarnecką ma już ponad 3 mln odsłon na YouTube! Młoda aktorka wykonała utwór z repertuaru zespołu Tiger Lillies na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014. Kontrowersyjny tytuł: Hera Koka Hasz Lsd zwróciły uwagę internautów i Karolina Czarnecka z dnia na dzień staje się gwiazdą.

Tagi: czarnecka hera koka, Hera Koka Hasz Lsd, karolina czarnecka, karolina Czarnecka miłość blondynki, karolina czarnecka piosenki, karolina czarnecka PPA 2014, karolina czarnecka video

KAROLINA CZARNECKA podbija internet. Piosenka HERA, KOKA, HASZ, LSD hitem w sieci!

Piosenka Karioliny Czarneckiej Hera Koka Hasz Lsd pochodzi z repertuaru Tiger Lillies

fot: Wikimedia Commons

Karolina Czarnecka i jej utwór Hera Koka Hasz LSD podbija sieć. Piosenka wykonana podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014 ma już ponad 3 mln odsłon na YouTube. Młoda aktorka z dnia na dzień zdobywa dzięki kontrowersyjnej piosence coraz większą popularność.

Hera Koka Hasz LSD to oryginalnie piosenka prześmiewczego kolektywu Tiger Lillies. Każdy z uczestników wybierał jeden z utworów z repertuaru Tiger Lillies, w przypadku Czarneckiej wybór padł na Heroine and Cocaine. Zamiast zespołu, w utworze brzmi bardzo charakterystyczny, prosty bit, co w połączeniu z wpadającą w ucho melodią i kontrowersyjnym tekstem zapada w pamięć.

Nic zatem dziwnego, że Karolina Czarnecka i jej wykon spotkał się z uznaniem internautów. Wprawdzie cała piosenka mówi o problemie uzależnienia, ale znając młodą publikę, zwraca ona uwagę na chwytliwy fragment: Hera, Koka, Hasz, LSD ta zabawa po nocach się śnie, LSD Hera Koka i Hasz, podziel się z kolegami czym masz.

Podczas PPA 2014, Czarnecka wykonała jeszcze dwie piosenki Fernando z repertuaru Jacques'a Brela i Arlekino Ałły Pugaczowej, ale nie zdobyły one takiej popularności jak Hera Koka.

Karolinę Czarnecką będzie można niebawem podziwiać w spektaklu Miłość Blondynki w warszawskim Teatrze Polonia.

Zobacz występ Karoliny Czarneckiej na PPA 2014:
Autor: KusyM

Zdjęcia: Wikimedia Commons

Publikacja: 16.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...