szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rihanna zawala kolejne koncerty

KONCERT RIHANNY: Rihanna spóźniła się na koncert! I to kolejny raz! Tym razem w Birmingham

Rihanna zaliczyła kolejną wpadkę. Spóźniła się na kolejny koncert. Tym razem w Birmingham. Na scenie pojawiła się o 2 godziny za późno. Fani byli wściekli, bo musieli czekać na swoją gwiazdę. Zobacz dlaczego Rihanna spóźniła się na własny występ!

Tagi: koncert rihanna, koncert rihanny w polsce, rihanna, rihanna koncert, rihanna koncert bilety, rihanna koncert w gdyni, rihanna koncert w Polsce, rihanna w gdyni

KONCERT RIHANNY: Rihanna spóźniła się na koncert! I to kolejny raz! Tym razem w Birmingham

Rihanna zawala kolejne koncerty

fot: facebook.com/rihanna

Rihanna znów zawiodła swoich fanów! Piosenkarka wciąż jest w bardzo imprezowym nastroju, przez co kolejny raz nie przyszła punktualnie na swój występ. Wszystko przez to, że znów zabalowała. Imprezuje tak intensywnie, że martwi to już najbliższych piosenkarki. Boją się o ni o zdrowie i psychiczną kondycję wokalistki i ponoć nalegają, żeby 25- latka zdecydowała się wreszcie iść dna odwyk. Bliscy gwiazdy uważają, że traci ona już kontrolę nad własnym życiem.

Złe nawyki Rihanny odbijają się też na jej karierze. Wokalistka jest w trakcie trasy koncertowej po Europie i znów spóźniła się na swój koncert. Tym razem w angielskim Birmingham. Fani musieli na nią czekać aż dwie godziny, przez co uczestnicy imprezy z pewnością dobrze wspominać jej nie będą. Noc przed koncertem Rihanna doskonale bawiła się w jednym z klubów w Londynie. Razem ze swoją asystentką Mellisą Forde i bratem Rorreyem była tam do 3 nad ranem.

Fani gwiazdy, którzy musieli czekać na występ, nie kryli oburzenia. Wyraźnie było słychać narzekania, że choć bilet na koncert kosztował 60 funtów (czyli przeszło 300 zł), to Rihanna nie tylko spóźniła się dwie godziny, ale śpiewała naćpana. 7 lipca Rihanna wystąpi w Polsce. Miejmy nadzieję, że fanów w naszym kraju potraktuje bardziej poważnie.

Autor: ko

Zdjęcia: facebook.com/rihanna

Publikacja: 18.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...