szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Koncert Rihanny w Polsce już 7 lipca 2013! Są jeszcze bilety?

KONCERT RIHANNY W POLSCE: czy są jeszcze bilety?

Są jeszcze bilety na Rihannę w Polsce! Piosenkarka wystąpi 7 lipca 2013! Artystka zagra specjalny koncert w Gdyni, dzień po zakończeniu festiwalu Open'er! Sprawdź czy są jeszcze bilety na koncert gwiazdy? Gdzie je kupić i ile kosztują?

Tagi: bilety na koncert rihanny w gdyni, bilety na koncert rihanny w polsce, bilety na rihanne, bilety na Rihannę, koncert rihanny w gdyni, koncert rihanny w polsce, koncert rihanny w polsce bilety, rihanna, Rihanna bilety, rihanna gdynia bilety

RIHANNA w ciąży? To dlatego odwołuje koncerty?

Czy Rihanna rzeczywiście może spodziewać się dziecka?

fot: BULLS

Bilety na Rihannę w Polsce są jeszcze do kupienia! Artystka wystąpi w Gdyni 07.07.2013. Biletów nie można już co prawda kupić przez internet, ale są w sprzedaży w punktach stacjonarnych. Bilety dostępne są w punktach sprzedaży Ticketpro. Polecamy kupić bilety tylko w oficjalnych źródłach sprzedaży. Zakup biletu poza siecią oficjalnych punktów sprzedaży grodzi ryzykiem kupna biletu nieautentycznego i w związku z tym ochrona może nie wpuścić cię na imprezę.

Zobacz też: Lista utworów, które Rihanna zaśpiewa w Gdyni >>

Bilety w strefie Golden Circle kosztowały 258 złotych, jednak są już wyprzedane. zostały już tylko bilety General Admission, które kosztują 198 złotych. Rihanna wystąpi na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo, dokładnie na tej samej scenie, na której przez cztery dni będą prezentowali się Blur, Kings Of Leon, Queens Of The Stone Age i Arctic Monkeys.

Zobacz też: jak dojechać na koncert Rihanny >>

Osoby, które posiadają karnety na festiwal mogą wejść na koncert bez dodatkowych opłat. Wejść na koncert można od 17:00. Dizzee Rascal zagra o 20:00, Rihanna o 22:00. Z powodu dużego zainteresowania koncertem, prosimy o przybycie na to wydarzenie z odpowiednim wyprzedzeniem. Uwaga! Godziny mogą ulec zmianie!

Rihanna sprzedała do tej pory 41 milionów płyt. 11 singli trafiło na szczyt zestawienia Billboardu.

Zobacz też: Koncerty Rihanny w Polsce. Video z najlepszych występów wokalistki >>

Zobacz artystkę podczas Rock in Rio 2011:
Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 01.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również