szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy popularne gwiazdy dotrą do Polski w 2014 roku?

KONCERTY 2014 W POLSCE. ONE DIRECTION, JUSTIN TIMEBRLAKE i TAYLOR SWIFT zaśpiewają w Polsce?

One Direction, Justin Timberlake, Taylor Swift - czy najbardziej popularne muzyczne gwiazdy zaśpiewają w Polsce w 2014? Niejednokrotnie pojawiały się przesłanki, że jest szansa na występ amerykańskich i brytyjskich gwiazd. Czy grafik koncertów 2014 w Polsce istotnie się nimi zapełni?

Tagi: justin timberlake koncert w polsce, justin timberlake w polsce w 2014, koncerty 2014, koncerty 2014 w polsce, koncerty w 2014 w polsce, kto zagra w polsce w 2014, one direction w polsce 2014, taylor swift koncert w polsce, taylor swift w polsce

KONCERTY 2014 W POLSCE. ONE DIRECTION, JUSTIN TIMEBRLAKE i TAYLOR SWIFT zaśpiewają w Polsce?

Czy Taylor Swift zaśpiewa w Polsce w 2014?

fot: BULLS

Koncerty 2014 w Polsce. Bez jakich gwiazd nie wyobrażamy sobie kolejnego, koncertowego roku? Czy jest szansa, że w 2014, dotrą do nas te najbardziej popularne: Timberlake, Swift, Lovato, a może boysband One Direction?

Najbardziej gorącym nazwiskiem na koncertowej liście marzeń jest niewątpliwie Justin Timberlake. Po niemal 7 latach ukazała się nowa płyta 20/20 Experience, a trasa po Stanach i Kanadzie bije rekordy popularności. Pojawiają się nowe single, a artysta daje do zrozumienia, że we wrześniu może ukazać się jego kolejny krążek! Czy po tournee w Ameryce Północnej przyjdzie czas na Europę i Polskę w 2014 roku?

Zobacz także: JUSTIN TIMBERLAKE: koncert w Polsce w 2014 roku? >>

Zobacz także: JUSTIN TIMBERLAKE. Nowa płyta we wrześniu 2013? >>

Wśród najbardziej pożądanych wykonawców wymienia się również One Direction. Boysband Harry'ego Stylesa zapowiada na Gwiazdkę 2013 nową płytę, a grupa cały czas dopisuje nowe koncerty do trasy Where We Are Tour. Czy Polska znajdzie się na tej liście. Boysband podczas obecnego tournee występuje tylko w wielkich halach i arenach. Czy Stadion Narodowy byłby dobrym miejscem dla autorów One Way Or Another?

Wielu marzy również o występie Taylor Swift. Amerykanka, która zaczynała swą karierę od prostego country, jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd na świecie. Na Facebooku, polscy fani utworzyli nawet profil Chcemy Taylor Swift w PolsceNasza strona ma na celu wypromowanie Taylor w Polsce. Pokażmy, że chcemy jej koncert/ spotkanie z nią w naszym kraju! - piszą twórcy profilu. Do końca 2013 roku, w ramach Red Tour, Swift objedzie Stany Zjednoczone, a następnie Australię i Nową Zelandię. Póki co nie ma przesłanek co do koncertu w Polsce, ale skoro w 2013 roku odwiedzili nas Rihanna, Beyonce i Justin Bieber, wszystko jest możliwe! Listę najbardziej oczekiwanych artystów wypełniają też: Demi Lovato, Miley Cyrus i... ponownie Justin Bieber.

Zobacz także: KONCERTY 2014 W POLSCE. Kto zagra w Polsce w 2014 roku? DEPECHE MODE 24.02.2014 w Łodzi! >>

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 12.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KONCERTY 2014 w POLSCE. Kto zagra w Polsce w 2014 roku?
KONCERTY 2014 w POLSCE. Kto zagra ...

Kto wystąpi na koncertach 2014 w Polsce? Lista marzeń jest długa i obejmuje właściwie wszystkie rodzaje muzyki. Na szczęście część artystów już potwierdziło swój występ w naszym kraju. Jak będą wyglądać koncerty ...