szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Koncert Rihanny w Gdyni. Filmy z najlepszych show Rihanny!

KONCERT RIHANNY W POLSCE. Video z najlepszych występów wokalistki!

Koncert Rihanny w Polsce, który odbędzie się w Gdyni już 7 lipca 2013, zainspirował nas, by przypomnieć najlepsze występy pięknej Barbadoski. We found love, Only Girl In The World, What's My Name, Umbrella... - zobacz Rihannę w jej najwybitniejszych momentach na scenie!

Tagi: koncert rihanny 7 lipca, koncert rihanny 7.07.2013, koncert rihanny filmy, koncert rihanny lista piosenek, koncert rihanny video, koncert rihanny w gdyni, koncert rihanny w polsce, rihanna, rihanna gdynia, rihanna koncert, rihanna opener

Koncerty Rihanny w Polsce. Video z najlepszych występów wokalistki

Rihanna zagra koncert w Polsce już 7.07.2013

fot: BULLS

Rihanna w wieku zaledwie 25 lat jest absolutną gwiazdą muzyki, z siedmioma albumami na koncie, dziesiątkami przebojów i niezliczoną liczbą fanów. Jej koncert w Gdyni 7 lipca 2013, całkowicie przyćmił artystów Heineken Open'er Festival. Wszyscy mówią i czekają tylko na Rihannę! Dlaczego? Oto kilka powodów:

Koncert Rihanny w Polsce: lista utworów, które zaśpiewa wokalistka >>

Stylizacje Rihanny z trasy koncertowej Diamonds World Tour! >>

1. Stay/ We found love

Nie tak odległy występ Rihanny podczas specjalnego odcinka brytyjskiej edycji programu X Factor, uznawany jest za najlepszy w karierze wokalistki. Rihanna zaśpiewała tu swój popularny już utwór We found love oraz wówczas zupełnie nowy - Stay. Jej początkowo bardzo emocjonalne show, które w finale totalnie porwało publiczność, wzbudziło zachwyt widzów na całym świecie.
2. Love The Way You Lie/ What's My Name/ Only Girl In The World

Składanka największych przebojów z płyty Loud, wykonana podczas gali American Music Awards 2010, okazała się niezwykłym show, które zatarło w pamięci obraz pobitej przed rokiem Rihanny. Wokalistka z z sukcesem wróciła na scenę!
3. Run This Town

Występ pewnej siebie i doskonałej na scenie Rihanny u boku króla rapu i swojego szefa Jay-Z, udowodnił, że nie mamy do czynienia z "jakąśtam" wokalistką. Riri to gwiazda, z którą liczyć muszą się najbardziej utalentowani artyści.
4. Pour It Up

Rihanna dwukrotnie pojawiła się na wybiegu pokazu bielizny Victoria's Secret w grudniu 2012 roku. Mimo że wykonanie Diamonds jest doskonalsze muzycznie, to co podczas Pour It Up Riri robi na scenie, zadecydowało o wygranej tego występu. Biednemu Justinowi Bieberowi aż zaschło w gardle (4:08)!5. Umbrella

Mimo że Rihanna występuje tu jedynie gościnnie, wspierając swojego ówczesnego chłopaka Chrisa Browna, jej zaledwie kilkuminotwy występ, na długo pozostaje w pamięci. Jak dwuznacznie brzmią dzisiaj jej słowa: You had my heart and we'll never be worlds apart. Maybe in magazines, but you'll still be my star (...) I'll always be your friend.
Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 02.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również