szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Słynna skandalistka pokazała się bez makijażu!

LADY GAGA bez makijażu! Zaskakujące zdjęcie gwiazdy

Lady Gaga bez makijażu. Zaskakujące zdjęcie gwiazdy opublikowano na jej stronie internetowej. Zawsze nienagannie umalowana, wystylizowana i sfotografowana gwiazda pokazała sie zupełnie saute. Dlaczego Lady Gaga wystąpiła bez makijażu? Zobacz zdjęcie

Tagi: lady gaga, lady gaga 2013, lady gaga artpop, lady gaga artpop 2013, lady gaga artpop kiedy premiera, lady gaga bez makijażu, lady gaga makijaż, lady gaga premiera nowej płyty, lady gaga saute, lady gaga zdjęcie bez makijażu

LADY GAGA bez makijażu! Zaskakujące zdjęcie gwiazdy

Lady Gaga włącza się w akcje UNICEF

fot: Lady Gaga Official Fanpage Facebook

Lady Gaga bez makijażu? brzmi jak żart. Artystka znana jest z wymyślnych stylizacji, dopracowanych sesji zdjęciowych i nienagannie umalowanej twarzy. Tym razem artystka pokazała się na zdjęciu zupełnie saute. Czy to kolejny etap promocyjnych działań przed premierą nowej płyty ArtPop.

Lady Gaga nie przestaje szokować, a żeby wywołać dyskusję i pożądane reakcje fanów, jest w stanie posunąć się naprawdę daleko. Artystka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym trudno ją rozpoznać. Skandalistka pozbawiona jest całkowicie makijażu, mało tego podpis pod zdjęciem brzmiał: Tak wyglądam po umyciu twarzy.

Czemu ma służyć taka stylizacja? Można przypuszczać, że to część komunikatu, który wysyła do nas gwiazda w związku z premierą nowej płyty. Jestem naturalna, nie mam nic do ukrycia - czy taki przekaz będzie towarzyszył ArtPop? Jeżeli dotychczas Lady Gaga raczyła nas przepychem, być może tym razem zdecydowała się na pewne uproszczenia. Również wizerunku.

Zobacz jak wygląda Lady Gaga bez makijażu:

Lady Gaga bez makijażu

Autor: mkusy

Zdjęcia: Lady Gaga Official Fanpage Facebook

Publikacja: 25.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
LADY GAGA szuka sukni ślubnej! Jak będzie wyglądała ślubna kreacja Lady Gagi?
LADY GAGA szuka sukni ślubnej! Jak ...

Lady Gaga szuka sukni ślubnej! To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów gwiazdy, która po trzech latach związku z Taylorem Kinneyem zdecydowała się na ślub. Jak będzie wyglądać kreacja panny młodej?