szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Lady Gaga zapowiada premierę nowej płyty

LADY GAGA: Nowa płyta ARTPOP w listopadzie 2013!

Lady Gaga zdradza datę długo oczekiwanej, nowej płyty! ArtPop ukaże się 11 listopada 2013 roku wraz ze specjalną aplikacją. Wcześniej, bo już 19 sierpnia 2013 posłuchamy nowego singla gwiazdy. Rewelacje dotyczące nowych dokonań podała sama Lady Gaga na swoim profilu na Facebooku.

Tagi: kiedy artpop, lady gaga, lady gaga artpop, lady gaga artpop 2013, lady gaga artpop kiedy premiera, lady gaga nowa piosenka, lady gaga nowa płyta, lady gaga premiera nowej płyty, nowa płyta lady gaga, premiera artpop

LADY GAGA: Nowa płyta ARTPOP w listopadzie 2013!

Lady Gaga zapowiada, że ArtPop ukaże się w listopadzie 2013

fot: Lady Gaga Official Fanpage Facebook

Lady Gaga ujawnia datę premiery swojej nowej płyty. Zapowiadany od dawna ArtPop będzie miał premierę 11 listopada 2013 roku, napisała na swoim profilu na Facebooku gwiazda. Wcześniej, bo już 19 sierpnia ukaże się singiel promujący całe wydawnictwo. Wraz z albumem dostępna będzie specjalna aplikacja.

Samą aplikację, Lady Gaga opisuje jako: muzyczno - wizualny system, kombinacja muzyki, sztuki, mody i technologii. Nie da się ukryć, że od wielu miesięcy, artystka proponuje swoim fanom do składania niezłe puzzle, nie mówią wprost jaka będzie nowa płyta. Dotąd padały określenia: odzwierciedlenie inspiracji artystami, z którymi pracuję, ale także jako pasja i furia, definiujące procesy artystyczne od początku do końca. Jak zapowiada gwiazda na nowej płycie znajdzie się sporo elektroniki, ale także dość zaskakujące dźwięki, z których dotychczas nie korzystała. Wśród gości Eminem i Partynauseous, a niektóre piosenki Gaga, nagrywała ponoć zupełnie naga!

Ostatnio, bardziej zajęta kształtowanie na nowo swojej figury, Lady Gaga powinna powrócić na muzyczne salony, na początku sierpnia.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Lady Gaga Official Fanpage Facebook

Publikacja: 12.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
LADY GAGA szuka sukni ślubnej! Jak będzie wyglądała ślubna kreacja Lady Gagi?
LADY GAGA szuka sukni ślubnej! Jak ...

Lady Gaga szuka sukni ślubnej! To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów gwiazdy, która po trzech latach związku z Taylorem Kinneyem zdecydowała się na ślub. Jak będzie wyglądać kreacja panny młodej?