szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Okładka nowej płyty Lady Gagi już jest!

LADY GAGA. Okładka płyty ARTPOP już jest!

Lady Gaga ujawniła okładkę swojej nowej płyty ARTPOP. Jak wygląda okładka nowej płyty Lady Gagi? Co przedstawia okładka płyty Lady Gagi? Kto jest autorem okładki ARTPOP?

Tagi: lady gaga, lady gaga artpop, lady gaga artpop okładka, lady gaga okładka nowej płyty

LADY GAGA. Okładka płyty ARTPOP już jest!

fot: Lady Gaga Official Fanpage Facebook

Lady Gaga ujawniła okładkę swojego trzeciego albumu studyjnego. ARTPOP przedstawia Lady Gagę siedzącą z wielką niebieską kulą między nogami, zakrywającą dłońmi swoje piersi. W tle zobaczyć możemy znany wszystkim fragment obrazu Botticellego Narodziny Wenus.

Amerykańska wokalistka nie przestaje szokować. Tym razem jednak robi to w nieco delikatniejszy sposób. Na okładce jej nowej płyty możemy zobaczyć... jej rzeźbę! Wszyscy, którzy myśleli, że na okładce ARTPOP zobaczymy Mother Monster - wyprowadzamy z błędu. Jest to rzeźba z jej wizerunkiem, autorstwa Jeffa Koonsa. Jest ona przy okazji zdjęciem promującym wystawę artysty artRAVE, która połączona będzie z premierą krążka Lady Gagi. A wszystko to już 10 listopada 2013 roku!

Jak Wam się podoba okładka nowej płyty Gagi?

lady gaga

Autor: kobi

Zdjęcia: Lady Gaga Official Fanpage Facebook

Publikacja: 07.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
LADY GAGA szuka sukni ślubnej! Jak będzie wyglądała ślubna kreacja Lady Gagi?
LADY GAGA szuka sukni ślubnej! Jak ...

Lady Gaga szuka sukni ślubnej! To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów gwiazdy, która po trzech latach związku z Taylorem Kinneyem zdecydowała się na ślub. Jak będzie wyglądać kreacja panny młodej?