szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Lady Gaga zapowiada nową płytę i teledysk

LADY GAGA w krótkim wideo zapowiada ARTPOP. Nowa płyta 11.11.2013

Lady Gaga powraca z nową płytą i nie przestaje prowokować. Artystka wrzuciła do sieci mały przeciek, prawdopodobnie z planu teledysku do nowego singla, który będzie miał swoją premierę 19 sierpnia 2013. Zobacz krótki klip Lady Gagi.

Tagi: kiedy artpop, lady gaga, lady gaga artpop, lady gaga artpop 2013, lady gaga artpop kiedy premiera, lady gaga nowa piosenka, lady gaga nowa płyta, lady gaga nowy teledysk, lady gaga premiera nowej płyty, nowa płyta lady gaga, premiera artpop

LADY GAGA w krókim klipie zapowiada ARTPOP. Nowa płyta 11.11.2013

Lady Gaga robi wszystko, by przypomnieć o sobie fanom

fot: BULLS

Lady Gaga powraca w wielkim stylu. Mimo że nie mieliśmy jeszcze okazji wysłuchać nawet fragmentu muzycznego, gwiazda robi wokół siebie sporo szumu. Najpierw ogłosiła oficjalne daty pojawienia się nowego singla i albumu, potem pojawiła się nago na okładce V Magazine, a teraz raczy fanów dość osobliwym, krótkim klipem, będącym najprawdopodobniej częścią nowego teledysku gwiazdy.

Zobacz także: LADY GAGA: Nowa płyta ARTPOP w listopadzie 2013! >>

Już 19 sierpnia 2013 usłyszymy nowy singiel Lady Gagi. Gwiazda robi więc wszystko, by zainteresować fanów swoją premierą. Gwiazda opublikowała w sieci krótkie wideo, w którym zmysłowo i prowokująco liże palce manekina. Warto zwrócić uwagę, że Lady Gaga ma w klipie ciemne włosy. Najprawdopodobniej, jest to część klipu, który zobaczymy w sierpniu 2013.

Zobacz także: LADY GAGA pozuje nago! Nagie zdjęcia LADY GAGI w V MAGAZINE >>

Premiera nowej płyty Lady Gagi ArtPop już 11 listopada 2013.

Zobacz wideo, które wyciekło do sieci:
Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 23.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
LADY GAGA szuka sukni ślubnej! Jak będzie wyglądała ślubna kreacja Lady Gagi?
LADY GAGA szuka sukni ślubnej! Jak ...

Lady Gaga szuka sukni ślubnej! To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów gwiazdy, która po trzech latach związku z Taylorem Kinneyem zdecydowała się na ślub. Jak będzie wyglądać kreacja panny młodej?