szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gwiazdy Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty

LETNIE FESTIWALE 2014. Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty 4-5 lipca 2014

8. Festiwal Legend Rocka 2014 w Dolinie Charlotty i jak zwykle w tym miejscu spotkanie z legendarnymi muzykami! Tym razem na festiwalu Legend Rocka pojawią się m.in. Fish, Jethro Tull ze swoim liderem Ianem Andersonem oraz muzyk, poeta, pisarz Bob Dylan. Festiwal odbędzie się od 4 do 5 lipca 2014 w Dolinie Charlotty.

Tagi: bob dylan w polsce bilety, dolina charlotty 2014 bob dylan, festiwal legend rocka 2014, festiwal legend rocka gwiazdy, festiwal legend rocka po ile bilety

LETNIE FESTIWALE 2014. Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty 4-5 lipca 2014

Bob Dylan wystąpi w Dolinie Charlotty 5 lipca 2014

fot: BULLS

Festiwal Legend Rocka odbędzie się w Dolinie Charlotty już po raz 8. W poprzednich latach na scenie w Dolinie Charlotty prezentowali się m.in. muzycy zespołu The Doors, John Mayall, Alice Cooper, Uriah Heep czy Carlos Santana. To niepowtarzalna okazja do spotkania z muzykami, którzy być może lata świetności mają za sobą, ale wciąż koncertują i mają się całkiem nieźle.

W 2014 roku w Dolinie Charlotty pojawią się wyjątkowi goście. Zaśpiewa przede wszystkim Fish. Legendarny wokalista Marillion, autor kilkunastu płyt solowych i wspaniały tekściarz. Podczas festiwalu zabrzmią piosenki z fenomenalnego albumu Fugazi grupy Marillion, a wszystko z okazji 30 lecia wydania kultowego krążka. Fish zaprezentuje także piosenki z ostatniej solowej płyty A Feast of Consequences.

Nieprawdopodobną siłą dysponuje również kolejny wykonawca - Jethro Tull. Grupa koncertowała już w Polsce, ale wciąż pozostaje niedosyt koncertów Iana Andersona - lidera formacji i całego zespołu. Mariaż rocka progresywnego, połączonego z folkiem, prześmiewczymi tekstami Andersona i niebywałą energią sprawdzał się przez ostatnie 40 lat! W Dolinie zabrzmią na pewno Aqualung, Living In The Past, a może nawet fragmenty suity Thick As A Brick.

Największą gwiazdą tegorocznej edycji będzie niewątpliwie Bob Dylan. Muzyk tylko raz odwiedził Polskę w 1994 roku, dając dwa koncerty w Krakowie i Warszawie. Człowiek instytucja, autor ponad 1000 piosenek, poeta, pisarz i muzyk. Któż nie zna jego Just Like A Woman, Like A Rolling Stone czy Blowin' In the Wind? Dylan nie spoczywa jednak na laurach. Warto wspomnieć choćby jego ostatni wspaniały album Tempest. Co zaśpiewa podczas Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty? Wszystko wyjaśni się 5 lipca 2014.

Bilety na pierwszy dzień festiwalu kosztują od 160 - 220 złotych. Koncert Boba Dylana jest nieco droższy od 250 do 350 zł.

Autor: KusyM

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 05.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...