szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Margaret zapowiada swój minialbum

MARGARET: Debiutancka EP-ka ukaże się lipcu 2013!

Margaret zapowiada swój minialbum. Płyta zawierać będzie sześć piosenek, w tym przebojowy, dobrze znany Thank You Very Much, a także nowy singiel gwiazdy, Tell Me How Are Ya. Zobacz pełną tracklistę debiutanckiej EP-ki młodej wokalistki.

Tagi: margaret, margaret album, margaret blog, margaret debiut, margaret debiutancka ep-ka, margaret Ep-ka 2013, margaret eurowizja 2014, margaret nowa piosenka, margaret płyta, margaret tell me how are ya

MARGARET: Debiutancka EP-ka ukaże się lipcu 2013!

Premiera EP-ki Margaret już 30 lipca 2013

fot: Margaret (oficjalny fanpage)

Margaret zbliża się do płytowego debiutu. Wprawdzie póki co dostaniemy tylko mini album Now I Need, który będzie zawierać 6 piosenek, ale taka próbka powinna dać już spore pojęcie o możliwościach obiecującej artystki.

Zobacz także: MARGARET: TELL ME HOW ARE YA. Będzie kolejny hit? >>

Margaret zdobyła popularność singlem Thank You Very Much, wyprodukowanym przez Anta Whitinga, współpracującego m.in. z M.I.A. Margaret podkreślała wielokrotnie w wywiadach, że stawia na dopracowane produkcje, rodem z USA i rzeczywiście trudno znaleźć jakieś wady w przebojowym, singlowym debiucie.

Zobacz także: MARGARET: Łączę z powodzeniem MUZYKĘ i MODĘ! To moje największe pasje. Zapraszamy na WYWIAD z artystką >>

Sukces piosenkarki został również zauważony przez branżę. Margaret została nominowana w kilku kategoriach do Eska Music Awards 2013. Rozdanie nagród 3 sierpnia 2013. Póki co możemy posłuchać jej drugiego singla Tell Me How Are Ya i przyjrzeć się zawartości debiutanckiej EP-ki.

Tracklista EP Now I Need:

1. Thank You Very Much
2. Tell Me How Are Ya
3. All I Need
4. Click
5. Getaway
6. I Get Along

Zobacz także: Margaret dla Staff By Maff! Margaret i Maff, czyli duet doskonały! >>

Posłuchaj nowego singla Margaret:
Autor: mkusy

Zdjęcia: Margaret (oficjalny fanpage)

Publikacja: 10.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!