szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Margaret i jej nagi teledysk do utworu Thank You Very Much!

Margaret: THANK YOU VERY MUCH zakazane w serwisie YouTube!

Honorata Skarbek ma poważną konkurentkę! Właśnie ukazał się świetny teledysk Thank You Very Much Margaret, która - dokładnie tak jak Honey - jest zarówno wokalistką, jak i blogerką modową. Co ciekawsze, debiutowi muzycznemu Margaret towarzyszy skandal - jej klip został zakazany przez serwis YouTube ze względu na... nagie sceny.

Tagi: Honey, Honorata Skarbek, margaret, margaret blog, margaret j, margaret j piosenka, margaret j teledysk, margaret j thank you very much, margaret thank you very much, thank you very much, thank you very much tłumaczenie

Margaret: THANK YOU VERY MUCH zakazane w serwisie YouTube!

fot: Margaret J (Oficjalny fanpage)

Margaret znana była do tej pory przede wszystkim jako blogerka modowa Małgorzata Jambroży, dzieląca się z fanami swoimi stylizacjami i zakupowymi łowami. Jednak to właśnie kariera muzyczna od zawsze była największym marzeniem dziewczyny. Dlatego, by nakręcić swój debiutancki teledysk do utworu Thank You Very Much, Margaret nie żałowała środków, udała się do Los Angeles i zatrudniła znanych ze swoich sukcesów producentów.

Niestety, efekt tej współpracy można było podziwiać w serwisie YouTube jedynie przez kilka godzin. Wkrótce klip został usunięty ze względu na liczne sceny nagości, jakie się w nim pojawiają.

Co interesujące, w debiutanckim teledysku dziewczyny uwielbiającej modne ubrania, nie oglądamy ich zbyt wiele... Bohaterami klipu są bowiem nudyści, którzy szaleńczo imprezują podczas urodzin ojca bohaterki. Mimo że ich okolice intymne są "zapikselowane", teledysk Margaret można dzisiaj zobaczyć jedynie po uprzednim zalogowaniu i potwierdzeniu swojej pełnoletności.

Zobacz teledysk Thank You Very Much Margaret:


Jeśli, z rozmaitych względów, nadal nie masz dostępu do debiutanckiego klipu wokalistki, jej wpadającej w ucho piosenkę możesz posłuchać bez wideo lub oglądając spot reklamujący wiosenną ramówkę telewizji POLSAT:
Autor: monroe

Zdjęcia: Margaret J (Oficjalny fanpage)

Publikacja: 25.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!